Осінь, зима – пора купити штани на байці!

купити штаниМода зими – штани жіночі на байці!

Вже дуже давно ця частина гардероба була запозичена жінками у чоловіків. І стала незамінною частиною щоденного гардероба всіх дівчат. Штани жіночі дуже зручні і практичні, поєднуються практично зі всім одягом. Але все ж жіночі штани відрізняються від чоловічих, і з кожним роком змінюються. У цій статті ми розглянемо модні варіанти.

Безсумнівно, в цьому осінньому сезоні популярні будуть вузькі штани, ще краще якщо вони будуть вкорочені, що відкривають щиколотку, але варто правильно під них підбирати взуття. За ними слідують класичні брюки на байці, можливий варіант і з завищеною талією. Найбільше нагадують чоловічі – це так звані брюки-чінос. Як і раніше в моді брюки-галіфе. Вони добре приховують недоліки фігури і підійдуть дівчатам з углуватою фігурою. Не збираються залишати нас і брюки-кльош. Такі брюки підійдуть жінкам з пишними формами.

Але в 2018 році в моду повертається ретро стиль. А значить повертаються брюки-банани, але дизайнери їх удосконалили довжиною до середини щиколотки. Ці штани не рекомендується носити жінкам невисокого зросту, вони зроблять ваш зріст ще меншим, а Вас товстішою.

Трендом року стануть шкіряні штани або штани під шкіру, мода ходить по колу. Вони виглядають дорого.
Так само в моду увійшли широкі штани. Вони здатні приховати широкі стегна і ноги, тим більше в них можна себе відчувати комфортно навіть в холодну пору. У моду входять подовжені брюки, максимально приталені зверху на талії. Але подовжені брюки не підійдуть низьким дівчатам і повним дівчатам. І, звичайно, джинси. Особливо модні рвані джинси з мереживом або звичайні класичні темно-сині джинси.

Дуже популярними матеріалами для брюк взимку 2018 стануть бархат, шкіра, твід і тепла шерсть, але в не конкуренції залишаться жіночі штани на байці.

Кольори штанів можуть бути найрізноманітнішими, навіть дуже яскравими. Навіть краще, що б вони були саме яскравими, але й звичайні кольори, які ми звикли бачити в брюках і раніше залишаються в моді. А самі модні дівчата звернуть увагу на брюки з різним принтом. Це анімалістичний, квітковий і абстрактний принти, смужки і клітинка.

Цей сезон багатий різними видами штанів. Кожна дівчина та жінка зможе вибрати відповідні під свою фігуру штани і бути в новому році в тренді.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.