Одяг за віком.

posted in: Жіночий одяг | 0

легінсиОдягаємося за віком.

Щоб виглядати привабливо, купувати дорогий одяг недостатньо. У цьому не буде ніякого сенсу, якщо не дотримуватися гармонію. Найкраще одягатися в той одяг, який буде підходити за віком. Тільки в такому випадку, жінка буде відчувати себе комфортно і природно.

Якщо для двадцятирічного віку підійде практично будь-який жіночий одяг – і діловий костюм, і джинси з майкою і вечірня сукня, то в сорок років перевагу необхідно віддавати якісним тканинам приглушених глибоких тонів. А в сімдесят років необхідно зупинятися на класичному крої одягу, пошитого з якісних тканин. Однак, незалежно від віку, одяг, в першу чергу, повиннен бути зручним, модним і красивим, але при цьому приховувати всі недоліки фігури.

У 20 років підійде будь-який одяг. У цьому віці відбувається пошук і становлення власного стилю. У цьому віці немає ніяких обмежень, тому цей час експериментів.

У двадцятирічному віці не варто носити речі класичного крою, оскільки такий одяг додасть років. Те ж можна сказати і про однотонний одяг. Для такого віку ідеально підійдуть яскраві фарби, наприклад, яскрава квітчаста блузка. Крім того, цей період передбачає і сексуальний одяг, але він ні в якому разі не повиннен бути викликаючим.

У віці тридцяти років необхідно підбирати розкішний, елегантний і екстравагантний одяг. У такому віці жінки найбільш красиві, загадкові і неповторні. У цей період краще вибирати і купити одяг, в якому поєднується класика і сучасний стиль. Наприклад, можна купити плаття класичного крою, але при цьому модного кольору. Джинсові спідниці краще взагалі не носити, або ж зупинити свій вибір на моделях до коліна.

У сорок років необхідно підбирати одяг, який буде підкреслювати жіночність, сексуальність і неповторність. Тому в цьому віці недоречно носити молодіжний одяг: не варто носити одяг з дитячими казковими принтами і додатково прикрашати себе аксесуарами у вигляді метеликів або сердечок. Кращим варіантом для даного віку буде плаття або спідниця-олівець з довжиною до коліна і насиченим глибоким кольором.

Коли вік становить п’ятдесят років і більше – перевагу потрібно віддавати класиці. При цьому одяг повинен бути трохи світліше, ніж раніше. Що стосується одягу темних відтінків або взагалі чорного кольору, то від нього слід відмовитися. Крім того, всі речі повинні бути максимально зручними та простими.

Для роботи підійдуть ділові костюми, доповнені жіночними прикрасами: намистом або брошками. Крім того, в такому віці вдалим буде використання «гламурного» стилю: струмуючих спідниць, світлих костюмів або ж приталених суконь з довжиною до середини коліна.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.