Одяг з Туреччини, каталог, оптом.

posted in: Поради | 2

шопінгСтамбул виступає знаменитим турецьким містом, в який їдуть відпочивати багато жителів нашої країни. Тут теплий клімат, багато цікавих місць і відмінні можливості для шопінгу. Покупки можна робити в молах, на блошиних ринках і торгових вулицях.

Більше півсотні великих торгових центрів, що пропонують товари відомих брендів, розташувалися в районах Нішанташі і Етілер, тут магазини відкриваються в десять ранку, закриваються в десять вечора, особливої ​​уваги заслуговує Akmerkez, він в середині дев’яностих отримував звання кращого молла у Європії і кращого молла світу. Далі варто зайти в торговий центр Kanyon. Якщо потрібно заощадити то рекомендується відвідати MetroCity, в цьому торговому центрі пропонуються всесвітньо відомі бренди Lacoste, Beymen, Marks & Spencer, Park Bravo і Zara, а також турецькі марки якими славитися одяг з Туреччини.

За одягом класу люкс, потрібно їхати в район Stinye Park, тут зосередилися бутики Dior, Prada, Boyner, Mango, Louis Vuitton, Celine, Fendi, Max Mara, Zara, Dolce & Gabbana і Hugo Boss.

Якщо великі моли і бутіки набридли, можна пройтися по торговим вулицях Істікляль, Багдад, а також проспекту під назвою Абді Іпекчі. Приміром, на вулиці Багдад продаються якісний одяг з Туреччини, вироби зі шкіри, косметика та ювелірні вироби. Абді Іпекчі є найбільш дорогою шопінг-вулицею, сюди на шопінг приїжджає турецька еліта.

Якщо говорити про популярні блошині ринки, то до них зараховуються: Єгипетський Базар і Гранд Базар. На базарах продаються декоративні вироби народних промислів, тканини, килими, антикваріат, чай, спеції, взуття, посуд і одяг. Природно, на ринку слід торгуватися. Все ж таки треба пам’ятати, що на базарі Вам можуть продати не дуже якісний товар, тому дорогі покупки краще здійснювати в авторитетних магазинах. Крім того, тільки у магазинах видають чеки, які знадобляться для оформлення Tax-Free.

2 Responses

  1. Не можу до кінця зрозуміти . Ніби пропонують широкий асортимент товару більше половини якого розпродано. ☺
    Чи може я в чомусь не повністю розібралась?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.