Одяг з екошкіри і догляд за ним.

модна сукня

Речі з екошкіри і догляд за ними.

Сучасні модні тенденції взяли шлях на екологічність і безпеку. На зміну натуральному хутру і шкірі прийшли нові матеріали. Вони набагато дешевше, ніж завоювали любов споживача. Під час виробництва екошкіри, на її поверхні утворюються дрібні пори. Завдяки цьому матеріал зігріває в холод і не перегріває при високих температурах. При цьому матеріал стійкий, виготовляється на основі целюлози та бавовни. Одяг зі штучної шкіри не викликає роздратування і алергічних реакцій.

Підготовка до чищення одягу з екошкіри.

Слід уважно вивчити етикетку на речах, перш ніж відпирати забруднення. Деякі виробники вказують, що Екошкіру можна очищати тільки ручним пранням. Рідше допускається машинне прання. Якщо інформаційний ярличок відсутній, необхідно провести попередню перевірку реакції матеріалу на воду. Невелику ділянку в непомітному місці необхідно як слід намочити і простежити реакцію тканини через півгодини.

Сукні, спідниці та брюки зі штучної шкіри (еко шкіри).

Ці предмети одягу стали базовими в гардеробі стильної жінки. Вони не втрачають популярності вже багато сезонів поспіль. Освіжити річ з екошкіри можна шляхом замочування. У ванну набирається вода, в якій розчиняється гель для прання. Речі замочуються на 15 хвилин, після чого споліскують проточною водою і розвішуються для висихання. Для усунення дрібних плям можна використовувати оцтовий розчин. Змішується 20 мл оцту і трохи теплої води, змочується підходяща м’яка тканина, якою легкими рухами затирається пляма.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.