Одяг в стилі «boho» – можливо Ваш модний напрямок.

модні речіСтиль «boho» – модний напрямок в дизайні одягу. Чим він характеризується? Як створити самим образ в стилі «boho»? Рекомендації по створенню свого «boho» образу!

Модний напрям в дизайні одягу, зване «boho» стиль, вперше увійшов в побут у 2000 році, і тепер знову утвердився в тренді моди. Це стиль природного самовираження за допомогою одягу і аксесуарів.

Демонструвати образи в цьому стилі почали творчі люди, в тому числі голлівудські зірки.

1. Трохи історії.
В основі назви стилю лежить слово «bohmiens» – так називали циган, що кочують по Богемії, історичні області в центрі Європи. Згодом ця назва стали застосовувати до творчим людям, яких тягнуло до вільного самовираження. Розкутий природний стиль охоче підхопили дизайнери, і тепер він перетворився в основний тренд світового рівня.

2. Основні ознаки «boho» стилістики.
Цей напрямок формує образи, яким тісні рамки інших більш строгих стилів. Що ж характеризує всі стилі «boho»? Це, в першу чергу:
– багатошаровість;
– вільний крій;
– поєднання різних типів тканин;
– природні тони.

3. Склад «boho» стилів.
У складі цих стилів виділяють:
– «Boho шик». Це спідниці в кілька шарів, як правило, широкі; блузи і сукні вільного крою. Застосовуються легкі натуральні тканини. Пальто, виконане в цій манері, часто виглядає як жакет з хутра або драпу.
– «Boho класик». Дорогий оксамитовий і мереживний одяг, а також одяг, виконаний з класичних жакардових, вельветових тканин і трикотажного полотна.
– «Boho гламур». Вишукані речі: спідниці та сукні з гіпюрових тканин, шифону, прикрашені квітковими орнаментами.
– «Boho еко». Одяг з натуральних тканин і матеріалів природних пастельних тонів. Доповнення – багато дерев’яних браслетів, намиста.
– «Boho хіпі». Завужені джинси і спадаючі туніки з яскравими і різноманітними деталями. Наявність доповнень і прикрас в етнічному стилі, «вінтажні» елементи.

4. Рекомендації по створенню «boho» образу.
Можна сказати, що розглянуті стилі покликані одночасно підкреслити, як природність, так і оригінальність вигляду жінок. Такий «look» можна створити і самостійно, з огляду на наступні рекомендації:
– Не поєднуйте речі, що належать одному бренду.
– Поєднуйте елементи жіночого одягу різних стилістичних напрямків.
– не прагніть створити копії образу в глянцевому журналі, створеного для подіуму.
– Робіть акцент на якісні і дорогі аксесуари.
– Доповнюйте образ оригінальним взуттям, наприклад, чобітьми, сандалями.

5. Підіб’ємо підсумок? Образи «boho», завдяки своїм вільним кроям і безлічі шарів не утрудняють руху, крадуть особливості фігури і добре підходять для повних людей, в тому числі зрілого віку. Незвичайні, розкуті образи, що поєднують вишуканий богемний вигляд і вільний «недбалий» стиль, які можна створювати самостійно – все це стилі «boho»!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.