Одяг в смужку.

купити одяг в смужкуМодна смужка. Історія появи

Смужка на одязі, яка в наш час так любима, популярна і використовувана багатьма в жіночому одязі, була відома ще за часів Стародавнього Єгипту. Спочатку смужка з’явилася на керамічних виробах в якості прикраси, а в подальшому плавно перекочувала в декор тканини.

Великі хустки, які фараони використовували в якості головних уборів, були з тканини декорованої в синю і золоту смужку ( “клафт-ушебти”). Наприклад: в одязі воїнів виділялися червоні смужки, у жерців – синий, а у чиновників відмінними смугами вважалися – жовті.

Смужка, після Стародавнього Єгипту, почала використовуватися повсюдно у багатьох народів і використовувалася в різних напрямках. Прикладом можна взяти древніх фінікійців, які застосовували смужки для оформлення вітрил на кораблях. Стародавні слов’яни також використовували смужку, причому цікавим є те, що з’явилася вона у них в цілях економії. Як, це часто буває, створення цього візерунка послужило закінчування пряжі у жінок – ткаль, а знайти такі ж було складно, так як пістрі ткали з використанням всіх ниток, що залишилися після шиття. Згодом смугастий візерунок на одязі пестряди ставав навмисним і витіснив вимушеність його створення. Ну, а географія смужки почала розширюватися і ставати все більш популярною.

В даний час особливою популярністю користуються три типи полоси:
1. Морська смужка. Особливо використовувана в річному жіночому одязі. Ця смужка обмежена діапазоном кольорів: синій з білим, чорний з білим і червоним.
2. Омбр. Легка шовкова тканина, яка складається з однієї часткової смужки, яка утворюється шляхом саржевого переплетення ниток.
3. Райе. Тканина з пайовими смугами які можуть бути різної ширини.

Найпопулярнішим одягом зі смугастої тканини є тільняшка. У багатьох дизайнерів вона асоціюється з витонченим і романтичним французьким стилем – що і природно, адже море і кораблі завжди сприймалися як дуже романтичний і привабливий образ. Тільки перш тільняшка вважалася робочим одягом виключно моряків, але так склалося, що тільняшка стала улюблена і у більшості дам, чим скористалися дизайнери і модельєри запровадивши цей зручну одяг в жіночий гардероб. Таким чином тільняшка практично стала синонімом французької витонченості. З усього цього можна зробити висновок – поєднувати цей вид одягу необхідно з речами тонкими і вразливими, як і сам французький стиль. Але завжди є можливість підібрати і пристосувати її під свій смак і стиль, вибравши потрібне забарвлення і модель.

Щоб купити одяг в смужку відвідайте наш каталог жіночої одежді від виробника.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.