Одяг та Ваш імідж.

іміджОсновні пункти іміджу.

Можна постійно слідувати модним тенденціям, гнатися за останнєми новинками, тим самим змішавшись з натовпом модниць. А можна створити свій унікальний і неповторний імідж, який виділить вас з натовпу. для цього зверніть увагу на наступні атрибути майбутнього іміджу:

Одяг. Необхідно ретельно продумати загальний стиль і колірну гамму. Ці фактори повинні підкреслити ваші достоїнства і індивідуальність. Зокрема, вибір кольору для одягу може визначити особливості вашого характеру, або настрою. Природно не забуваємо про те, які кольори найбільш підходять вашій зовнішності.

Зачіска і макіяж. У зачісці можна експериментувати як вам завгодно, можна гратися з довжиною, кольором і укладанням, це підкреслить ваше прагнення змінюватися знаходити для себе щось нове. У макіяжі постарайтеся максимально підкреслити ваші достоїнства і характер.

Міміка і жести в чому покажуть оточуючим риси вашого характеру, емоції і почуття, підкреслити тонкощі вашої натури. Будьте обережні і уважні, жести й міміка можуть показати ваші справжні мотиви і думки.

Голос. Погодьтеся, що приємно чути спокійний, мелодійний голос у свого співрозмовника. Зараз, це не складно досягти, існує маса тренінгів та програм постановки голосу.

Хода. Без витонченої ходи для жінки всі інші зусилля можуть нічого не стояти. Завжди намагайтеся підтримувати елегантну поставу, будьте легкою і невимушеною.

Все це ви можете досягти самостійно. Головне постарайтеся розібратися в собі, що вам хочеться підкреслити, що приховати, що опрацювати. В іншому випадку можна звернутися до професійного іміджмейкеру, який допоможе вам у цьому.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.