Одяг та сім правил як спокусити чоловіка.

купити платтяВ черговий раз намагаючись завоювати не завойоване, зрозуміти незрозуміле і осягнути неосяжне, переконалася: все-таки чоловіки з іншої планети, а тому хід думок цих інопланетян часто просто неможливо пояснити. Але все ж таки, в питаннях спокушання сильної статі, через довгі роки проб і помилок, набивши безліч шишок на лобі (і не тільки) вдалося дещо розгадати, усвідомити і узагальнити. Чим і поспішаю з Вами поділитися.

По-перше (може, звичайно, і не по-перше, але все одно це важливо) – чоловікам дуже імпонують дами, чимось захоплені. Звичайно, можна і просто чоловіками захоплюватися самозабутньо, але краще знайти собі відповідне хобі. Ніяких обмежень: хоч вишивати хрестиком, хоч хвостики вишеньок язиком в вузлик зав’язуйте, аби від душі. По-друге, розберіться, як йдуть справи з почуттям гумору. Тут головне знати міру: зануду вже точно ніхто в число спокусниці не запише, але й перегинати палицю не варто. Скривдите один раз (особливо в разі необачного жарту щодо чоловічої гідності), другого разу, так би мовити для реабілітації, може просто не бути. Втече від гумористки, перевірено!

Третє. Навіть не знаю, звідки це все пішло, що більшість з нас переконані, що сучасний чоловік просто мріє бачити поруч із собою прагматичну і цинічну жінку, навіть без натяку на романтизм. Цілковита помилка! Заявіть, що Вас цікавить тільки секс без зобов’язань, його-то Ви і отримаєте. Але не більше. Так, буде поважати, буде говорити, що всі б жінки так, а одружується потім на сусідці, вихованій на любовних романах з обов’язковим «хеппі ендом». По-четверте. Про шлунок і шлях. Банально, заїжджене, але … правда. Звичайно, можна і без консоме з профітролі обійтися, але котлетки робити доведеться навчитися. Ну люблять вони цю справу!

Хоч і п’яте, але не менш важливе, ніж все вищесказане. Забудьте про завтра. Чи не буквально, звичайно. Просто перестаньте при кожному зручному випадку питати, а то і говорити про спільне майбутнє. Ризикуєте нарватися на те, що крім обіцянок нічого не отримаєте. Довіряти потрібно не словами, а вчинками. Так що куплені за два місяці наперед путівки в Одесу можуть бути куди більш привабливими, ніж розмови про Балі. Адже зовсім не факт, що Ви туди дійсно поїдете (принаймні з тим, хто Вам це обіцяє). Шосте. Можете закидати мене гнилими помідорами і обізвати несучасною, проте ризикну заявити: не поспішайте з сексом! 10 хвилин до сексу і 10 хвилин після – це дві великі різниці.

Ви стикалися з тим, що після першого разу чоловік зникає назавжди? Була справа, і це зовсім не рідкість. Чоловіки за своєю суттю мисливці, а надто легку здобич навіть трофеєм не назвеш. Так навіщо тоді її при собі тримати? Питання риторичне, але є над чим поміркувати. Але затягувати з цією справою теж не можна: може просто не дочекатися! Почуття міри ще ніхто не відміняв, і в даному питанні воно більш ніж доречно. Сьоме. Ніколи не забувайте про те, що не всі чоловіки налаштовані на серйозні стосунки. Якщо хлопець Вашої мрії, з яким Ви познайомилися досить нетривіально і романтично, так жодного разу і не подзвонив, чи не мучити себе питанням: «Що ж я зробила (сказала) не так? ». Швидше за все, він і не збирався дзвонити, а Ваш номер просто став частиною особистої колекції сучасного ловеласа. Ну і нехай, адже нам не шкода. Нас вже чекають інші. Звичайно, все вищесказане чиста правда. І перевірено на особистому досвіді неодноразово. І довіряти моїм словам можна. Ось тільки є один момент: всі люди різні, навіть чоловіки. Так що цілком може статися, що Вам зустрінеться людина, на якого викладені правила не поширюються. Тоді доведеться діяти по ситуації!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.