Одяг та образи з кіно, які стали трендом!

Іноді люди настільки починають захоплюватися персонажами кіно і серіалів, що відразу ж починають копіювати їх стиль. У багатьох людей є такі знайомі і друзі. У даній статті – розглянемо речі, які стали популярні завдяки кіно і серіалам.

Джинси і шкіряна куртка.

Саме так виглядав головний герой картини «Дикун». Герой Марлона Брандо – бунтар, бабій і байкер. Відразу по першим кадрам створюється образ «поганого хлопця», який звик подобатися дівчатам і відстоювати свої позиції перед іншими. Після цього фільму образ бунтаря знайшов стильову конкретику – джинси, біла футболка і шкіряна куртка. До слова, багато магазинів одягу зробили собі прибуток на продажу тільки одних джинс.

Спідниця Гурченко.

Поки на Заході все вважали себе бунтарями в джинсах, в СРСР вийшов фільм «Карнавальна ніч» з молодою Гурченко. Успіх був приголомшливий. За кілька днів було продано 47 мільйонів квитків. А пізніше його почали транслювати по телевізорах. Після цієї події всі радянські жінки буквально тероризували ательє свого міста з проханням зробити спідницю як у Гурченко. Варто сказати, що мода на пишні спідниці з’явилася задовго до тріумфу Гурченко. Вони були створені ще в післявоєнний час, коли ритм життя суттєво змінився, і багато дизайнерів вирішили, що жінки – це не воїни, а прекрасні істоти, що нагадують квіти. Тому сама форма спідниці дуже сильно нагадує форму тюльпана.

Зачіска Бріжит Бардо.

Зачіску Бріжит Бардо з фільму «Бабетта йде на війну» не намагалася повторити тільки лінива. Жінки спочатку начісували кожне окреме пасмо, а потім закріплювали невидимками пасма на потилиці. Звичайно, мало у кого виходило повторити оригінал, хоча б тому, що у самої актриси від природи було шикарне волосся. Тому, щоб зробити таку зачіску, однією правильного укладання мало.

Сукню Мерилін Монро.

Мабуть, це найпопулярніше плаття за всю історію кінематографа. Але мало хто знає, що даний образ прийшов з фільму «Сверблячка сьомого року». Це плаття копіювали не тільки сучасниці Монро, а й сучасні модниці. Навіть лялька Барбі не обійшла стороною цей наряд.

Туфлі Керрі Бредшоу.

Для багатьох російських людей Керрі стала провідницею в світ моди. Кожна нова серія сприймалася як новий каталог модного журналу. Одні піддавали її наряди суворій критиці, інші ж не наважувались сказати щось зайве на адресу ікони стилю. У будь-якому випадку, про її наряди говорили завжди. Але окремою любов’ю у Керрі було взуття. Російським жінкам «нульових» складно уявити цілу шафу, заповненого взуттям. Проте в Америці реалії були іншими. Туфлі так багато для неї значили, що навіть пропозиція руки і серця їй зробили поруч з шафою для взуття. А в ролі кільця виступили сині туфлі на підборах від Моноліт Бланік. Чи варто говорити, що сам дизайнер проклинав той день, коли його взуття показали в серіалі. За його словами, він не міг спокійно їхати в таксі, тому що навіть таксисти у ньому бачили того самого дизайнера туфель з серіалу з Керрі.

Є речі, які назавжди йдуть зі світу моди. А є ті, котори навіть не думають іти. І ця історія саме про ці речі.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.