Одяг сірого кольору – як поєднувати і носити.

сірий одягІ так, речі сірого кольору – з чим їх краще всього поєднувати і носити?

Розкішний, елегантний, витончений, універсальний – це все визначення сірого кольору. Саме такими будете і ви, якщо одягнетеся в сіре. Зараз це безумовний тренд, але багато жінок бояться приміряти його на себе через острах бути «сірою мишкою».

Такого ніколи не станеться, якщо ви скористаєтеся наступними порадами:

Самим «компанійським» кольором для сірого є темно-синій, тому без остраху додавайте його в комплект.

Поєднуйте сірий одяг, наприклад можна купити плаття, з яскравими аксесуарами: «фуксія», «корал», «лимон» – і залучайте до себе увагу оточуючих.

Біжутерію і коштовності на додаток до сірого поряд вибирайте зі срібла або білого золота.

Для додання образу шику і драми, використовуйте сріблястий колір в поєднанні з сірим.

Різниця в відтінках.

Твердження про те, що сірий колір не може бути нудним, є безумовно вірним, оскільки кожен з безлічі відтінків сірого володіє своїм шармом і привносить в фінальний look неповторну родзинку.

Так, наприклад сіро-коричневий одяг дивовижно поєднується з усіма коричневими відтінками: кавовим, шоколадним, бежевим і темно-рудим. Виходить м’який спокійний комплект, що відмінно підходить для роботи.

Темно-сірий варіант кольору буде гарний у поєднанні з нейтральними відтінками іншої гами, такими як білий, бежевий, молочний, чорний. З яскравим червоним і пастельним зеленим поєднання буде також дивовижним.

Світло-сірий зараз на піку популярності. Він підходить для створення ультрамодних образів з використанням светрів розміру over-size. Такий комплект може повністю складатися з речей сірого кольору різних відтінків – вони відмінно гармонують один з одним.

Перлинно-сірий і сизо-сірий відтінки в поєднанні з будь-якими іншими кольорами (особливо фіолетовим і персиковим) є найбільш комплементарними для зрілих жінок. Він додає їм ще більше елегантності, вишуканості і загадки.

Не забудьте про сіре взуття. Сірий колір є таким же класичним, як і чорний, тому без остраху можна замінити універсальні чорні туфлі-човники на сірі. Так ви в будь-якій ситуації залишитеся в рамках пристойності, але додасте в образ свіжості.

Сірий – це колір на всі часи! Носіть його і будьте чарівні в будь-якій ситуації.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.