Одяг для офісу, правильно вибираємо і купуємо!

купити блузку інтернет магазинПравильно вибираємо одяг для офісу!

Незважаючи на те, що багато компаній зобов’язують своїх співробітників слідувати офісному дрес-коду, одяг для офісу повинен бути стильним і ефектним, адже, як відомо, «зустрічають по одягу …» і даний вислів для офісних співробітників є буквальним, так як перше враження про людину вкрай важливо, а перше враження створює саме ваш зовнішній вигляд. В наш час роль одягу в просуванні кар’єрними сходами помітно посилився. Крім хорошої освіти, цілеспрямованості і професіоналізму, не менш важливо стало те, як людина себе підносить. Виходячи з усього вищесказаного, підхід до питання вибору і покупки офісного одягу повинен бути серйозним і акуратним.

Офісний стиль в одязі передбачає строгість, що абсолютно не заважає одягу бути стильним, модним і жіночним. Тут головне знайти золоту середину, так як перестараючись зі строгістю ви позбудетеся свого основного козиря – особистого шарму і краси, і навпаки, відсутність строгих ліній, і класичних форм в одязі може знизити думку оточуючих про вас, як про професіонала, і вони почнуть ставитися до вас менш серйозно.

Основні моделі офісного одягу це:

• Повсякденні однотонні сукні довжиною до колін, без глибоких вирізів, без блиску і в міру обтягуючі фігуру.

• Класичні костюми зі спідницею до колін або прямими брюками.

• Класика жанру. Білий верх. Це може бути блузка або кофта з непрозорих матеріалів. Чорний низ. Пряма спідниця до колін або штани прямого крою.

Кращі кольори для офісу, це чорний, синій, сірий, білий, бежевий і рідше зелений. Абсолютно всі яскраві кольори не підходять для офісного одягу.

Аксесуари слід вибирати також акуратно, щоб не виглядати дівчиною, яка не має смаку і іноді навіть вульгарною. Відмінний варіант це золоті прикраси з дорогоцінними каменями помірних розмірів. Такі прикраси додадуть вам статус успішної жінки. А ось біжутерія буде виглядати вкрай безглуздо в парі з хорошим костюмом або діловою сукнею.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.