Одяг для дому: модні тенденції.

купити спортивний костюмОдяг, що належить до категорії «для сну і для дому», повиннен бути не тільки зручним, але і модним. Єдине, що сенс, який ми узагальнюємо і вкладаємо в поняття «зручний» нам всім більш ніж зрозумілий. А ось як виглядає модний одяг для дому? Багато не можуть відповісти.

Так, критеріями зручності для переважної більшості є такі характеристики: м’який, затишний, не утрудняє руху, тобто просторий …

Але чи завжди зазначеним критеріям відповідає модний одяг для дому, адже основу в даній колекції утворюють моделі, пошиті з ніжних шовкових або атласних тканин. А вони є не настільки практичними і теплими, як, наприклад, бавовна. Безумовно, виглядають ці моделі шикарно, але знову, ж виникає питання: «Чи є взагалі сенс носити їх у будинку, за закритими дверима?». Природно так, адже від цього ви отримуєте колосальне задоволення. Цей аргумент більш ніж переконливий, тому не виключено, що вами він буде розцінений як серйозна мотивація.

Отже, до нікому розумного компромісу в питаннях моди і зручності можуть привести лише моделі одягу, виготовлені з по-справжньому дихаючих тканин. А саме з шовку, бавовни, льону.

У плані вибору фасону увагу варто звернути на так звані мінімалістичні жіночі нічні сорочки, які як і раніше є актуальними. Разом з ними свою популярність і колишні позиції не втрачають традиційні сорочки (вільного крою).

Безумовним хітом нинішнього року стали комбінезони та спортивні костюми, які в плані комфорту перевершують навіть боді. Саме цей вид жіночого одягу багато класифікують як якийсь розумний компроміс між піжамою (в якій часто спати дуже жарко) і нічний сорочкою (яка постійно відповзає вгору).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.