Один жіночий платок – декілька модних образів!

жіноча хусткаЩе в давні часи жінки зав’язували хустку на голову різними способами. Це було якимось оберегом від злих сил. На даний момент, жінки теж по-різному носять хустку на голові і на шиї, але не для оберегу, а для підкреслення своєї краси.
І так давайте розглянемо способи зав’язування хустки на голову.

Хустка більш популярний в літньо-осінній час. Вона грає відразу дві ролі: прикрашає образ і захищає від сонячних променів.

Найпоширенішими способами зав’язування хустки є:
1. Хустка – бандана.
2. Голлівудський спосіб.
3. Хустка – чалма.
4. Вплетення хустки.
5. Циганський спосіб.

Хустка – бандана є найпростішим способом надягання. Для цього жіночу хустку складають таким чином, щоб вийшов трикутник. Його кінці зав’язуються ззаду під волоссям. Такий спосіб більш популярний у молоді, у неформальних груп, також підходить для міського образу.

Голлівудський спосіб має два варіанти. У першому випадку волосся все зібране і його не видно, в другому випадку волосся трохи виступає. Для голлівудського способу необхідно також зробити з хустки трикутник і надіти на голову. Кінці хустки перехрещуються і робиться вузол, який може знаходиться як ззаду, так збоку голови.

Хустка – чалма робиться з широкої смужки хустки. Кінці цієї смужки ззаду перехрещуються і заводяться вперед на верхівку голови. Робиться вузол або фіксується красивою брошкою, шпилькою. Така хустка гармонійно виглядає з одягом в східному стилі. Для цього одягають довгі, широкі сукні з атласу або шовку і взуття на плоскій підошві. Але не виключається і носіння з повсякденними спідницями і сукнями, або широкими штанами.

Хустка вплетена у волосся оригінально виглядає. Але для цього варіанту необхідні довге волосся та хустка. З цією метою з хустки робиться смужка, яка одягається на голову. А кінці хустки перехрещуватися ззаду і вплітаються в косу.
Циганський спосіб зав’язування хустки є вельми оригінальним рішенням. Для цього необхідно хустку скласти у вигляді трикутника і широкою частиною надіти на голову. Кінці хустки перехрещуються і зав’язуються попереду, залишаючи два невеликих кінчика.

Крім прикраси для волосся, палантин можна надягати на шию та плечі. У літню пору це нітрохи не поступається легким болеро або ажурним кольє.

Для таких випадків варто вибрати хустку з напівпрозорої тканини. Складається в смужку, ширина вибирається будь-яка, і обмотується навколо шиї кілька разів. Кінці зав’язуються у вузол і закріплюються брошкою.

Можна обійтися і без брошки, залишивши вузол збоку і попереду шиї.

Можливий і такий варіант зав’язування на шию: робиться трикутник і широкою частиною зав’язується вперед, а кінці перехрещуються ззаду і заходять за третій широкий кінець. Якщо ще вибрати ажурну або плінтовану під квіти хустку, то образ буде незабутнім.

Хустку можна носити і накинувши на плечі. При цьому кінці вільно звисають. Або закинути один кінець хустки на плече. А можна і зовсім створити болеро. Для цього слід лише зав’язати кінці ззаду на спині.

Як видно, способів застосування хустки є безліч, і з огляду на їх зростаючу популярність, Ваш образ з ними не залишиться непоміченим.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.