Нічого одягнути? Оновлюємо жіночий гардероб!

posted in: Жіночий одяг | 0

купити блузку інтернет магазинЩоб сформувати свій жіночий гардероб, потрібно починати з самого складного – кардинальної його ревізії. Не шкодуйте витраченого часу, результат його виправдає. Ревізія гардеробу проводиться не з метою огляду того, що накопичилося і лежить незатребуваним, а для того, щоб, використовуючи всі, лежачі речі без руху, спробувати, використовуючи різні поєднання, зібрати нові модні луки в цьому сезоні.

Часу для цього знадобиться не мало. Бажано мати побільше місця, запастися плечиками і подбати, щоб поруч було дзеркало, велике, в повний зріст.

Всі підібрані вами комплекти одягу обов’язково потрібно переміряти. Переконавшись в правильності свого вибору, всі комплекти повісьте на плечики і розмістіть в шафі. Тепер ви легко і швидко зможете підібрати комплект одягу для будь-якої ситуації.

Вся ця процедура з ревізією свого гардероба дасть вам можливість зрозуміти, чого ж вам необхідно додати до наявного.

Тепер можна і по магазинах пройтися, і обновки придбати, особливо модно і яскраво виглядають нарядні блузки, в яких можна ходити роками і оновлювати щороку їх не потрібно.

Є ж речі, які популярні лише сезон, потім відразу застарівають і носити їх – насміхатися над собою. Це гостромодні речі, вони швидко сходять зі сцени. Ось такі речі ви і будете купувати, тому що, щоб виглядати не старомодно, їх потрібно кожен сезон оновлювати.

Базовий набір речей доповніть яскравими новинками. Можна додати модні в цьому сезоні аксесуари. Якщо для вас фінансово складно придбання всіх потрібних вам новинок, виберіть саму необхідну, що сидить на вас так, що навколишні будуть тільки ахати від захвату. У поєднанні з базовими комплектами одягу з якими можна ознайомитися в нашому каталозі жіночого одягу від виробника, ця обновка дозволить вам цілий рік виглядати королевою моди.

Іноді ви підходите до гардеробу, перебираєте речі, але немає конкретно оформленого бажання щось з цих речей одягнути. Французи в таких ситуаціях рекомендують одягнути білу блузку. Зараз на подіумах вони представлені в широкому розмаїтті і завжди актуальні. Це може бути класична сорочка, явно запозичена з чоловічого гардероба, а може бути найтонша блузка з романтичного шовку. При підборі жіночої блузки існують свої правила. І найперше з них: чим витонченіше і натхненніше образ жінки, тим більше спокійною стриманості має бути в підібраній блузці. І обов’язкове поєднання – це: ніжна блузка – чоловічі штани, спідниця-олівець – чоловіча сорочка.

Палочкою-виручалочкою для жінок може також послужити водолазка, яка буде доречна в багатьох випадках. Водолазка міцно зайняла місце в шафі, потіснивши багато предметів жіночого одягу. Водолазка може служити і офісним одягом. Тут краще поєднувати її з прямою спідницею або брюками. Вигідно водолазка буде виглядати і зі звичайними джинсами. Підійде вона і до розкішної спідниці і навіть до модних шортів.
Проявивши фантазію та прикрасивши її якимись аксесуарами, ви ще більше підкреслите її оригінальну привабливість. І взагалі, одягаючись, не забувайте підключати свою фантазію, і ви будете виглядати завжди яскраво, модно і привабливо.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.