Нестандартна мода для нестандартної фігури.

купити кофточкуМода. Нестандартна мода для нестандартної фігури.

Всім відомо, як важко буває підібрати стильний, оригінальний і вишуканий одяг на нестандартну фігуру, бо у всіх магазинах, зазвичай, представлений асортимент одягу на більш-менш класичну форму жіночої фігури у вигляді пісочного годинника і з відповідними розмірами. Але якщо твої параметри відрізняються, хоч у більшу, або в меншу сторону, тоді починаються проблеми з вибором. Моделі, звичайно ж, є в наявності, але їх асортимент залишає бажати кращого, а ті, що є, розбираються в момент.

Ще більшу складність представляє пошук відповідного одягу на асиметричну фігуру, якщо верх або низ мають різні пропорції. Так, костюм вже купити практично неможливо, якщо піджак потрібен одного розміру, а спідниця або штани – іншого. Таку проблему, зокрема, представляє постать американського типу – з великим бюстом, але вузьким тазом. Аналогічні труднощі виникають і з пропорціями навпаки, якщо жінка є власницею маленьких грудей і широких стегон.

Все це одним словом можна назвати «нестандартна мода», тому що вона повинна брати до уваги особливості будови жіночого тіла з неправильними пропорціями. Добре зарекомендував себе жіночий одяг великих розмірів з Польщі, де максимальним чином враховується повнота і інші типові особливості пишних форм.

Треба зізнатися, сьогодні модельєри приділяють достатньо часу для розробки та дизайну виробів на нестандартну фігуру. Більшість відомих марок включають в свої сайти розділи для повних, низеньких, високих жінок, про що не можна навіть було мріяти ще пару десятиліть тому. Якщо ваша фігура відрізняється пишними формами, мода дозволить вам виглядати гідно, елегантно і чарівно. Більше не доведеться одягати банальні витягаючі смужки на тканинах, балахони або нудну класику – дизайнери підійшли творчо до літнього сезону, успішно створивши яскравий, витончений та модний одяг. Це сукні з анімалістикою і дрібним квітковим візерунком, яскраві насичені кольори з перевагою синього, спідниці та сукні максі, що дозволяють приховати повноту ніг, та інші тренди.

Мода жіночна як ніколи, це і пастельні тони, і рожевий колір, і мультиколор, а головне – мережива, сітчасті вставки, оксамитова обробка і безліч аксесуарів. М’який трикотаж, теплі модні кардигани і не форматні брюки – все це також буде відмінно сидіти на нестандартній фігурі за умови, що виконані вони досвідченими і знаючими свою справу брендами одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.