Необхідні аксесуари для гірськолижного костюма!

posted in: Термобілизна | 0

балаклаваЗібралися відпочивати в гори? Уже зібрали всю основну екіпіровку? А взяли Ви з собою Балаклаву? Якщо немає, тоді ця корисна стаття про балаклаву!

Купувати першу-ліпшу на курорті не варіант: по-перше, ціна набагато вище звичайного, по-друге, найчастіше якість залишає бажати кращого. Вибирайте якісні балаклави-маски!

В основному, ті, хто любить кататися на сноубордах або лижах, не звертають уваги на погоду і катаються в самих різних умовах. І чим вище в гори, тим екстремальніші умови і погода частіше змінюється. Та й в наших Карпатах часто можна зіткнутися або з сильним вітром, або снігопадом. Коли швидко їдеш зі спуску, зустрічний потік холодного повітря, так і обпікає обличчя без маски. В результаті: обмороження, лущення або просто некомфортне катання (і це ми ще не беремо до уваги падіння!).

Для захисту лиця від холодного вітру і снігу, всім любителям зимового активного відпочинку рекомендується купити Балаклаву – маску з тканини, яка повністю закриває обличчя, залишаючи відкритими лише очі. Сноубордисти виглядають в них дуже круто, тому балаклава стала невід’ємним атрибутом всього образу.

Як визначити Балаклаву поганої якості?

Прості і дешеві моделі з вовни та бавовни можна відразу виявити, якщо:

Через неї важко дихати, через, що тканина стає мокрою і шкіра ще більше морозитися.
Рухи стали обмеженими.
Постійно сповзає.
Натирає шию.
Через неї складно розмовляти.

Щоб уникнути всіх цих неприємностей, завжди перевіряйте маску Балаклаву на наявність цих недоліків перед оплатою товару. А що стосується їх різновидів, тут Ви можете не переживати. Балаклави купити можна самих різних моделей і забарвлень, як магазині, так і в інтернеті під замовлення. На підтвердження цього Ви можете знайти фото балаклав масок в просторах інтернету.

Балаклава шапка: з чого роблять?

Дешеві моделі шиють з флісу, акрилу або бавовни. Дорожчі моделі – з тонкої синтетики і легкого неопрена.

Сама практична і ефективна балаклава маска та, яка скомбінована з декількох частин: частина, яка припадає на область шиї, роблять більш теплою, а там, де необхідна повітропроникність для вільного дихання – роблять вставки з «дихаючих» тканин, які швидко сохнуть, або роблять спеціальні прорізи.

У магазинах можна побачити велику різноманітність балаклав шапок: від простих однотонних і до різнокольорових, і з анімалістичними 3D-принтами. Тому, не лінуйтеся і сходіть в магазин. Там Вам завжди зможуть допомогти з вибором, а Ви зможете придбати Балаклаву дійсно хорошої якості!

Сохранить

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.