Навіщо красиво одягатися?

принтиКоли ви красиво одягаєтеся, вам це в житті допомагає?

А чи допоможе красивий, охайний або модний одяг в досягненні успіху в матеріальному благополуччі. Навіть психологом Дейлом Карнегі був помічений факт, що якимось незбагненним способом одяг впливає на те, як людина себе веде в суспільстві. І кожен може підтвердити цей факт, що коли ви одягнені по-діловому, пристойно, в костюмі з краваткою, так, як одягаються багаті, успішні і розумні люди, то їх поведінка починає нагадувати таких успішних, розумних і багатих. Слова стають розумнішими, жести граціозніше і впевненіше, а це якраз ті дані, які можуть стати в нагоді в вирішенні різних ділових питань. Механізм такого перетворення має під собою підставу психологічну і духовну. В силу вступає принцип віри. Людина розуміє, що її одяг, зовнішній вигляд робить сильний позитивний вплив на оточуючих. Це надає її впевненості в своїх силах. А якщо така впевненість є, то це якраз те, що і потрібно для досягнення різних цілей.

Бачачи першу удачу, людина надихається для здійснення більш значних справ.

Таким чином, для того, щоб бути в житті успішним, почніть з перевірки гардероба. Перегляньте свій куплений одяг. Постарайтеся визначити, які його предмети створюють на оточуючих вас людей той вплив, який ви б хотіли проводити, і одягайте лише ці красиві речі.

Наприклад, я дуже погано себе почуваю, коли йду по вулиці в джинсах з плямами бруду внизу або на стегнах. Серед людей в такому вигляді мені перебувати дуже важко. Упевненості в собі жодної.

Я помітив, що є одяг, який вважається гарним і презентабельним, але вам в ньому незатишно і ви соромитеся так виглядати. Тоді знайдіть золоту середину і дотримуйтеся її. Можна буде поступово привносити зміни, але так, щоб було добре в усіх відношеннях: і для настрою, і для бізнесу, і для всього життя.

Інтернет магазин жіночого одягу СТІММА пропонує якісну гарний одяг який якраз стане для вас золотою серединою. В одязі СТІММА Ви завжди будете виглядати красиво, презентабельно і в ньому завжди буде затишно.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.