Найстильніші моделі костюмів і їх особливості.

posted in: Жіночий одяг | 0

брючний костюмЯкщо ви думали, що нормальні костюми можуть істотно побити по вашій кишені, дозвольте представити вам найдорожчий з них. Стюарт Хьюз, відомий дизайнер є творцем костюма з кашемірово-шовкової тканини, який прикрашений 480 діамантами в пів карата і стоїть колосальні 900 000 доларів!

Бізнесмен, який намагається виглядати професійно і престижно повинен мати хороший костюм в своєму гардеробі, так і жінка яка займається бізнесом, так як з цією одною зброєю в їх арсеналі половина битви вже виграна. Хороший купити костюм може стати в нагоді практично на будь-якому офіційному заході.

З боку костюми можуть виглядати так, як ніби вони мають однакову структуру і силует, але хто розбирається побачить різницю з першого погляду. Існують три моделі костюмів: американський, італійський і британський.

Американський мішок для одягу, що став популярним ще в 90-і рр .. компанією Ivy Leaguers, більш компактний, ніж його більш пристосовані аналоги. За природною лінією плеча людини враховується просторе місце для зручного і комфортного носіння. Найчастіше цей костюм однобортний і має дві або три гудзики. Підлокітник знаходиться вище, а вентиляційний отвір розташований по центру ззаду. Штани в такій моделі, як правило, не плісировані. У своєму первісному вигляді цей стиль костюма вважався не таким стильним, але більш зручним через вільний крій.

Італійський стиль, також відомий як континентальний, помітний завдяки своєму стильному крою, легкою та стрункою конструкцією, а також квадратним і високим плечах. Цей стиль найсучасніший. Традиційно у таких костюмів не було вентиляційного отвору, але сьогодні у них є цілих два вентиляційних отвори. Штани, як правило, щільно прилягають.

Костюми британського традиційного стилю, як правило, укорочені. Вони вузькі і можуть бути однобортними або двобортними і мати два бічних отвори. Шов, що з’єднує комір і відворот мають лінії ущелини, порівняно низько. Штани із завищеною талією і, як правило, мають складки, щоб надати штанам особливу форму.

Американський костюми – рідкісне бачення в наші дні. Стиль костюма став більш облягаючим, наближаючи його до британським та італійським аналогам. Костюм в італійському стилі створює модний образ. Однобортний або двобортний – вибір за вами.

В наші дні двобортний піджак став дуже рідкісним через домінування однобортної версії. Але перший варіант може бути досить приємним для хлопця, який є високим і худим по статурі. Однобортний костюм може мати від однієї до чотирьох гудзиків. У той час як костюми з однією, двома і трьома кнопками досить популярні, костюми з чотирма кнопками зустрічаються дуже рідко.

Смокінг – це стиль, який вважається найкращим варіантом для урочистого заходу або вечері. Ви знайдете цей костюм як в однобортному, так і в двобортному стилі. Дана модель має на увазі подовження піджака ззаду і укорочений варіант в крої спереду.

Ми розглянули лише найстильніші і затребувані моделі чоловічих костюмів, але їх насправді набагато більше і межі фантазій для нових стилів немає меж!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.