Найпопулярніший одяг який не виходить з моди.

posted in: Жіночий одяг | 0

джинсВічні тренди. Які предмети гардероба популярні вже більше півстоліття

Багато людей вважають, що мода дуже примхлива і весь час вимагає чогось новенького. Але це далеко не так. Так, багато речей, які виникли кілька десятиліть тому, залишаються улюблені всіма і до цього дня. У статті піде мова про предмети гардероба, які скоро відсвяткують свій довгоочікуваний ювілей, і за весь цей час не покинули шафи модниць всіх країн.

Речі з джинсової тканини (джинси).

Історія цієї речі починається з Заходу 20-х років. Їх первинна мета полягала в практичності, тому переважно джинси носили ковбої і шахтарі. По суті, джинси були робочим одягом, який не страшно забруднити або зіпсувати. Як не дивно, але ефект популярності спрацював не тільки у вузькому колі працівників, а й по всьому світу. І остаточно джинси змогли завоювати славу з приходом в кіно. Саме американський кінематограф популяризував цю річ. Після чого в джинси одягалися всі хлопці, а слідом за ними і дівчата.

Бікіні.

Даний атрибут гардероба кожної дівчини не здає обертів з 1940-х років. Саме ці купальники зробили революцію в світі моди. Не важливо, що буде з цим світом через кілька років, а конкурента бікіні ніхто і ніколи не знайде. Багато людей люблять загоряти. І ніхто поки не планує знову повернутися до тих часів, коли жінки ув’язнювали свої тіла в злиті купальники.

Черевики-мілітарі.

По суті, це просто черевики на широкій підошві, які були розроблені за часів Першої світової війни. І їхня головна мета – забезпечити прохідність піхоти по всіх можливих територіях (ліси, болота, скеляста місцевість). Але і в наш мирний час дане взуття не втратило своєї популярності. При цьому її можуть носити всі: від панків і рокерів до молодої дівчини в балетній рожевої пачці.

Піджак.

Всім знайомий піджак з’явився на рубежі 19-20 століть. І з тих пір змінилося тільки одне – представниці слабкої статі також перейняли цей предмет гардероба до себе. Піджак вже довгий час є частиною дрес-коду в багатьох навчальних закладах і великих компаніях. Один лише піджак здатний зробити образ більш красивим і акуратним.

Куртки.

Не всі люблять довгий верхній одяг на собі. Тому багато хто носить аналог щільної куртки для льотчиків. На вигляд це звичайна шкіряна куртка з теплим ворсом всередині. Даний вид курток з’явився також за часів Першої світової війни. У той час кабінки бойових літаків не були оснащені спеціальним склом, тому в певні моменти температура в салоні могла досягати рекордної мінусової температури. У зв’язку з цим фактом багато країн вирішили почати виробляти на заводах спеціальний одяг для льотчиків.

Ніхто не буде сумніватися, що у кожної людини можна знайти хоча б одну річ з даного списку.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.