Найпопулярніші помилки при складанні гардероба.

КУПИТИ ПАЛЬТОНайпопулярніші помилки при складанні гардероба

Модницям, безперечно знайома ситуація, коли слідуючи останнім тенденціям, одягаєшся в найдорожчі речі, а образ виходить недобре і дивний. Трапляється це з тієї причини, що залишаючи наряд, представниці слабкої статі допускають безглузді помилки.

Поєднання більше, ніж трьох кольорів в одязі – одна з найпоширеніших помилок. Такий гардероб доречний виключно як карнавальний костюм. Потрібно намагатися поєднувати максимум два або три кольори. При цьому в разі наявності третього кольору, необхідно, щоб він був нейтральним.

Більшість людей вибирають одяг не за розміром. Одні, купуючи наряди меншого розміру, хочуть виглядати стрункіше, а інші – бажаючи приховати надмірну худорлявість, носять на розмір більше. Щоб виглядати гармонійно, а не смішно, потрібно вибирати одяг свого розміру.

Бажаючи виглядати спокусливо, дівчата одночасно поєднують глибоке декольте і коротку спідницю. В результаті, образ виходить не сексуальним, як планувалося, а непристойним і вульгарним.

Яскравий макіяж в денний час доби вважається дуже грубою помилкою. Для створення стильного образу, необхідно не тільки правильно підібрати одяг, але і нанести відповідний макіяж. Денний макіяж же повинен бути в міру стриманим.

Поєднуючи жіночі аксесуари з одягом, дівчата часто забувають про почуття міри. Слід пам’ятати, що в одному образі не можна використовувати більше трьох-чотирьох масивних прикрас. При цьому аксесуари повинні поєднуватися за кольором, стилем та матеріалом.

Недоречно підбирати сумочку в одній колірній гамі з взуттям. З яскравим взуттям найкраще буде поєднуватися сумка спокійних відтінків.

Гардероб необхідно складати не тільки відповідно до погоди, пори року, а й відповідно до дрес-коду. Щоб не виглядати безглуздо, перед тим, як відвідати захід, слід уточнити, в якому форматі він буде проводитися.

Слід пам’ятати, що різні стилі одягу поєднувати практично неможливо. Щоб не порушувати гармонійність стилю, не слід одягати уггі разом з класичною спідницею, а туфлі на шпильці – з джинсової спідницею.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.