Найцікавіші дизайни вуличної моди.

posted in: Жіночий одяг | 0

модні сукніВулична мода рясніє величезною кількістю дивовижних модних варіацій. Давайте подивимося, що в літні місяці було найбільше на вершині.

Вулична мода рясніє цікавими комбінаціями, кожна з яких схожа на вашу власну казку. Проте, можна відзначити, що хіпі та рок-тренди є найпопулярнішими. Тонке поєднання пастельних тонів поєднується з різкими і навіть темними стилізаціями. Існує також багато елегантності.

Наведені стилізації є прекрасним прикладом простоти, яка окупається.

Біла класична блузка з гладкою або плісированою спідницею унікального кольору може справити велике враження, ніж декоративне плаття. Особливі оплески належить нашому співвітчизнику, який фантастично вибудував силует еліпса. Також варто звернути увагу на пов’язку, яка в стилізації може виглядати дуже розкішно, як діадема.

Маленький елемент або ціле, натхнена стилістикою кабаре, може принести стилістичний сюрприз. Біла футболка з гладкими трубочками виглядає, принаймні, зухвало. Взуття екстра класичного стилю. У свою чергу, білі колготки в поєднанні з короткими шортами, елегантною сумочкою і чарівною шаллю поєднуються один з одним як танець під музику. Ясне, елегантне і перш за все дуже оригінальне вбрання.

Чорний може виглядати дуже романтично. Мереживне плаття, довжиною до колін, клин і чарівний бантик в вашому волоссі лякають солодкістю. Для чоловіків ми пропонуємо комплект футболки і темної сорочки. Вузькі штани повинні поєднуватися з масивним одягом, які збільшують загальну мужність.

Яскраві кольори пастелі можна знайти всюди. Не дивно, що вулична мода зі значною слабкістю носить їх на светрах, туфлях і спідницях. Як буде виглядати вся композиція, залежить тільки від вас, нам подобаються обидві версії. Піджак з пастельною сукнею додасть серйозності, а рвані штани разом з пастельною сорочкою додадуть додаткову енергію.

Сорочка стала спідницею – ця ідея заслуговує нагороди. Ми порушуємо всі угоди і вирішуємо, що і як ми носимо. Як вармант, спідниця з сорочки виглядає не тільки інтригуюче, але і блискуче. Ви можете носити її з взуттям на платформі, а також зі звичайними кросівками. Ще одним цікавим прикладом є захоплюючі спідниці і сукні, надіті на масивні піджаки!

Ідеальний вівтар для чорного в чоловічому гардеробі. Носити сорочки з затіненими картатими або сірими джинсами, представляється дуже сексуально і мужньо. Біла футболка з окулярами і засуканими рукавами додає незграбний вигляд.

Романтичні стилі, що поєднують ноти 70-х, стали провідними пропозиціями кращих журналів і вуличної моди. Дзвони після цілорічного перетину нарешті перетнули царювання проти трубочок. Нашу увагу також привертає установка бежевого кольору, яка, на відміну від минулорічного сезону, не може бути монохромною. Джинсова сукня з Ейфелевою вежею – відмінна ідея для оригінального принта в компанії класичного жакета.

І які ідеї вам сподобалися?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.