Набір одягу для вечірки.

біла блузаНабір для вечірки, щоб бути завжди в тренді.

Вам не потрібно купувати спідниці щотижня. Підходіть до цього питання математично. Перевірений крій + вражаюче доповнення = відмінно виглядають. Що працює краще за все?

Сукня, в якій ти почуваєш себе дійсно чудово і знаєш, що добре виглядаєш. Маленький чорне плаття – кращий вибір в цьому випадку. Хороший спосіб оживити його – цікаві колготки. Залежно від вечірки, виберіть між ажурним і абстрактни візерунком.

Елегантний сексуальний жакет (наприклад, з підкресленою талією або блискучим атласом) непогано доповнять образ.

Буде звичайною справою, якщо ви надягнете джинси, і ваші волосся буде застрягати в хвостику. Відмінно таке підходить для вільних виходів але не для банкетів. Елегантна версія: для чорних брюк, для голого тіла або з блискучим верхом, це одягнути кольє або привабливі сережки, в такому вбранні ви можете легко піти на романтичну вечерю або на елегантну вечірку.

Біла сорочка – працює практично скрізь. В офісі, театрі, на вечірці. Але в цьому сезоні так само дуже модні будуть сорочки в смужку, стилізовані для чоловіків. У цьому випадку варто вибудовувати характер наряду в основному за допомогою аксесуарів. Шийну хустку і краватку – для роботи, кольє і брошку – для вечірніх прогулянок, жилет (теж в тренді) для повсякденного носіння. В сорочці можна навіть піти в клуб – додати блискучий пояс, забавний шарф, високі підбори, сережки.

Джинси – основа гардероба, так як вони в залежності від добавок відмінно підходить в будь-якій ситуації. Джинси легко вписуються в білу сорочку і простий топ з жакетом.

Але, щоб додати характер поряд, треба і правильно вибрати взуття! У вашому весняному гардеробі завжди повинні бути високі підбори в стилі 1960-х. Ви будете завжди виглядати сексуально в них! Увага! Взуття є важливим елементом зовнішнього вигляду. Неправильно обране, немодне або зношене може зіпсувати весь вечір.

Аксесуари створюють ваш стиль!

– намиста, сережки, брошки, браслети, ремені – вони допоможуть вам адаптуватися до будь-якої ситуації (особливо коли ви міняєте їх за один вечір). Ставка в будь-якому гардеробі завжди в першу чергу доречна на сережки. Тонкі і елегантні підійдуть в театр, а після можна сходити і в клуб.
– сумка, велика чи маленька – тут не потрібно дотримуватися жорстких правил, наприклад, на вечір, тільки клатч. Велика сумка також може бути елегантною, якщо вона зашита наприклад блискітками.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.