Молодіжний одяг як мода і вуличний стиль.

posted in: Жіночий одяг | 0

кофти купитиМодна індустрія як вуличний стиль!

Ні для кого не секрет, що молодіжна мода зараз набирає обертів, дизайнери в своїх роботах все частіше і частіше віддають перевагу новій – вуличній моді, ніж “перевіреній” класиці. У наш час вже нечасто зустрінеш дівчину, одягнену в сукню довжиною до підлоги, на її місце прийшли комфортні жіночі штани і пуловер.

Але що ж таке – ця ваша “вулична” мода?

Вулична мода – це такий стиль в одязі, коли одягають все максимально комфортне в носінні, в таких нарядах нерідко присутні “хіпстерські” елементи одягу (балахони, що закривають тіло, величезні окуляри, цікаве незвичне взуття).

Звідки прийшла така “мода” в Україну?

Часто кажуть, що приніс таке віяння до нас “західний” вітер – простіше кажучи, це могло піти з Америки (там завжди, особливо в 80-90-х роках, були популярні речі нашої “вуличної” моди). Як то кажуть, нове – це добре забуте старе (дійсно, адже “мішкуваті” речі були популярні в Америці, в 70-80-их роках).

Кілька прикладів модних зараз речей:

Штани з вертикальними смужками по боках.

У цьому році на вулицях міста вже з’являлися модниці (і модники) в брюках з вертикальними смужками (навіває думки про “російський андеграунд”). Якщо Ви любите поєднувати спортивний стиль з гламурним – це Ваш вибір, адже такі штани можна носити навіть з взуттям на підборах! Штани даного фасону відмінно подовжують ноги, особливо, якщо вони темно-синього (чорного) кольору і мають дві смужки.

Брючний костюм.

Зараз модно (і, головне, вигідно) вибирати речі “два в одному”. Погодьтеся, краще купити один брючний костюм, ніж підбирати собі штани, а потім піджак (плюс – такі речі можна носити окремо). Брючні костюми завжди вважалися ознакою достатку і багатства, вони завжди приваблюють чоловіків. Краще вибирати костюми незвичайних кольорів і забарвлень (наприклад, червоний або коричневий), адже простий чорний – вже не в моді (навіть “вічна класика” – це не аргумент)!

Об’ємний рукав.

Так, такий рукав точно не залишить свою володарку без уваги! Варіацій речей з пишним рукавом досить багато – це може бути плаття, светр або кофта. Буде непогано, якщо Ви виберете яскраву річ (червоний об’ємний светр або жовта сукня-оверсайз) – це зараз модно.

Мода – це дуже цікаво, завжди намагайтеся розібратися в історії створення тієї чи іншої речі (як бонус – це цікава тема для розмови з подружками), адже так Ви зможете передбачати такі тренди!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.