Молодіжний одяг. Топ найсучасніших трендів вуличної моди весни і літа 2015!

стильна смужкаМолодіжний одяг як і вулична мода продемонстрована стильними руками від гостей різних показів моди або просто образами, які ми зустрічаємо щодня на вулицях своїх міст. Напевно сучасним модницям цікаво дізнатися, що ж з нових колекцій дизайнерів стало популярним в суспільстві. І сьогодні, ми розповімо, які ж тренди так актуальні навесні і влітку 2015 і що було запропоновано на європейських показах моди.

Супермодна смужка: брюки, лосини, сукні.

Супермодна смужка актуальна як ніколи і вже досить довго не втрачає свої позиції. Вертикальна смужка популярна на довгих штанах, роблячи візуально ноги стрункіше і довше, а горизонтальна – на сукнях, блузах і топах.

Кеди і молодіжні сукні.

Цікаво, чи сумісні гламур і спорт? Саме цей тренд особливо люблять модниці Європи та Америки в нинішньому сезоні. Поєднуйте непоєднуване, і ви завжди будете оточені небайдужими поглядами.

Джинси-бойфренди.

Сьогодні модниці вибирають саме цей тип джинсів за те, що вони дуже зручні, не потрібні ніякі «особливі» туфлі і ідеальні ноги. Популярні і у молоді, і у зрілих людей. Поєднувати їх краще з кедами або човниками червоного кольору.

Принт в дрібний візерунок.

Такий принт популярний особливо в літній час, коли молоді модниці воліють надягати на себе легкі сукні, повітряні сукні. Класичний горошок також актуальний у молоді в різних розмірах як завжди.

Яскраві і насичені відтінки про молодіжному одязі так само будуть присутні в тренді.

Цей сезон для молодіжного одягу рясний соковитими і насиченими ягідними та фруктовими відтінками! Літо – пора відчути себе найстильнішою і сліпуче яскравою.

Молодіжний одяг і стильна клітина.

Клітка присутння буквально скрізь, і в спідницях, сукнях, і в брюках, і костюмах. Хоча і на показах європейської моди вона майже не була представлена, але на гостях одяг в клітку був більш ніж популярний.

Напівпрозорість в моді.

На модних демонстраціях були присутні чимало модниць в напівпрозорих шатах, але в стриманому вигляді. Якщо це блузки, то надіті неодмінно на розкішню нижню білизну від дизайнерів, а спідниці поєднувалися з напівпрозорими і непрозорими тканинами.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.