Молодіжний одяг. Тенденції студентської моди 2016 року.

одягМолодіжний одяг.

Ні для кого не секрет, що час невблаганно, все змінюється, і мода з кожним днем ​​стає все незвичніше, і нереальніше. Попередньо поміркувавши, про те, що написати про студентську моду в першу чергу, я вирішила далеко не ходити, і запитати у молодого, прогресивного покоління, який стиль зараз в моді. Для цього, мені довелося поспілкуватися зі студентами безпосередньо.

На початку свого шляху я зустріла молоду пару, і природно запитала: Похід по магазинах, поїздка на дачу, або на який-небудь курорт, і навіть звичайне дозвілля вдома вимагає певного гардероба, що ви вважаєте універсальним і найголовніше модним одягом? (Першої на моє запитання відповіла Марина). Звичайно, до кожного більш-менш значимої події в житті намагаєшся підібрати відповідний прикид, не замінні в моєму гардеробі лосини. Люблю носити брюки, шорти, ажурні топи, кофтинки, джинси. Молода людина Марини, трохи збентежилася, відповів: напевно, я погоджуся з моєю подругою, що джинси стали кращим одягом в наш час, в них я впевнено почуваю себе, і в університеті, і на роботі, і тим більше на вечірці з нагоди дня народження найкращого друга. Але все ж у своєму гардеробі я маю і одяг більш ділового та офіційного стилю. Але все це не головне, тому, що навіть в костюмі можна виглядати смішно, якщо він тобі не йде.

Своє наступне питання я задам колезі, Катерині:

-Катя, Як у людини досить стильної, я б хотіла запитати, що по-твоєму, є хітом цього сезону, і що новенького з’явилося в твоєму гардеробі?
-Взагалі, я не є ревним поплічником молодіжної моди, але за комплімент спасибі. Можу поділитися своїми спостереженнями. У цьому сезоні нарешті стало актуальним (моє улюблене) поєднання не поєднаного. Звичайно, не варто кидатися в крайності, але для любителів поекспериментувати над своєю зовнішністю відкривається широке поле діяльності. І не варто боятися носити яскраві жіночі речі, наприклад, в моєму гардеробі з’явилася різнобарвна кофточка з геометричним малюнком, а разом з нею різні цікаві фенечки.

Цікаву інформацію для студентського дефіле повідала Вероніка, відповівши на моє запитання, про те, який стиль воліють молоді люди, якщо крім розваг їм доводиться спілкуватися з серйозними людьми, в зв’язку з умовами професійної діяльності. У багатьох компаніях вимагають сувору форму одягу, і тому доводиться погоджуватися з цими умовами і вибирати менш яскравий і більш скромний стиль, але все ж, якщо цього не вимагають, чому б, не одягатися так, як тобі самому подобається, щоб відчувати себе зручно. Тим більше, зараз весна і хочеться чогось яскравого, незвичайного і гранично зручного.

Молодіжний стиль тема невичерпна, нехай це прозвучить банально, але, без сумніву, скільки зірок на нічному небі, стільки ж поглядів на сучасні віяння моди. Це мода студентська та тінейджерська, чоловіча і жіноча, традиційна і екстремально незвичайна. Я думаю, варто розглянути це питання з точки зору сильної половини людства, всупереч думці, що за модою слідкують тільки дівчата.

– Ігор, я задам тобі каверзне питання. Які дівчата, в сенсі зовнішнього вигляду, притягують твоє пильну увагу? Ну, якщо говорити про зовнішній вигляд, то це, перш за все охайність, акуратність в жіночому одязі, інше вторинне, але теж важливо хоча … якщо дівчина мені не подобається, то одяг їй не допоможе!

І перш ніж підвести своєрідне узагальнення всього вище сказаного хотілося б дати кілька порад, або пропозицій створення свого власного стилю. Для початку уважно придивіться до себе, простежте який молодіжний одяг ви купуєте, найчастіше носите, реально, оцініть, чи дійсно він вам йде, якщо ж це вам не вдається самостійно, попросіть вірного і надійного товариша, або подругу відверто висловитися з приводу вашого зовнішнього виду.

Пам’ятайте, що ваш стиль в одязі – це прояв вашого внутрішнього світу, це ваша індивідуальність. «По одягу зустрічають …», ця істина перевірена часом, не варто, звичайно, приймати її занадто упереджено, і наслідувати, кому б то не було, нехай навіть, якщо стиль цієї людини здається вам, ідеальним, залишайтеся собою.

А тепер, про новинки молодіжної моди:

Кольори.

У цьому сезоні надзвичайну популярність отримали всі відтінки червоного, синього, зеленого. Нові рішення не мають кордонів. Чи могли ви ще в минулому році припустити, що прийдете на важливу офіційну зустріч в червоних штанях, а зараз це дуже стильно, і навіть ваш діловий партнер зробив вам комплімент з цього приводу, до того ж їх можна завжди одягнути на вечірку, чи неправда універсально ? Різноманітні розмиви на тканини це останній хіт молодіжної моди, а якщо ще й аксесуари правильно підібрані, то вас, безсумнівно, чекає успіх!

Тканини.

Усе найкраще повертається, і це щира правда. Поряд з тканинами, нової синтетичної фактури в цьому сезоні широку популярність отримують натуральні матерії, такі як льон, ситець і ін. А так же на наших прилавках з’являються новітні експериментальні тканини, це поєднання «природного» з «штучним». У наших молодіжних колах, авторитетом користується «жатка», і найголовніше ви можете зробити її самі. Якщо вам набридло торішнє плаття, то сміливіше вперед! Опустіть його в мильний розчин, добре відіжміть, і опустіть в оцтовий розчин (1,5 літра теплої води на 1 столову ложку оцту), потім, знову відіжміть тканину, і щільно скрутіть по всій довжині, перев’яжіть її щільними нитками. А тепер висушіть, у вас є, як то кажуть «нове зі старими дірками» плаття. Як то кажуть, все в ваших руках. І саме, головне не бійтеся експериментувати. Вдалого всім весняно-літнього відпочинку, цікавих знайомств і неодмінно краси і елегантності на подіумі «студентського дефіле».

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.