Молодіжний одяг світу. Виробники.

posted in: Світова мода | 1

мода Моди однієї єдиної для всієї молоді землі не існує, кожна країна багата своїм стилем і особливостями смаку в манері одягатися.

Японія сама дивовижна країна, у неї абсолютно унікальні погляди на життя красу і моду. Чим вона так незвичайна?

У Японії молодіжна мода сформувалася на основі експериментів самих дітей. Ідеї підхоплювалися модельєрами і використовувалися в колекціях. Дизайнери одягу Японії популярні по всьому світу зараз – Такада Кензо, Issey Miyake, Колор, Sacai, явище, GVGV, Anrealage, Акіра Нака, Toga, Written Afterwards, Sasquatchfabrix, Йоджі Ямамото, Рей Кавакубо, всі ці японці з великими труднощами на початку підкорювали світову індустрію моди, їх не розуміли і не брали, а зараз – вони незамінні творці і виробники модного одягу. Їх одяг із задоволенням носять модники і модниці світу, їх наслідують багато брендів. Загалом – вони змогли донести свою пишність незвичайного стилю світу.

Американці завжди славилися своїм цинізмом і практичністю. Рідко який студент зараз готовий мучитися в незручному одязі, на що здатна наша молодь. Вони воліють виглядати стильно, але зручно. Американський стиль підлітка відрізнити можна по типовій недбалості і зручності одягу, повсякденна розкіш – до такого стилю прагнуть модельєри Америки в створенні своїх колекцій для молоді. Часто можна побачити американського підлітка в денімі (Venado джинси, два – з обличчям ангела, Joes джинси, JUST США, Antik Denim, Levis, Lee, Wrangler, американський Rag) на вулицях немає такої помпезності, якої виділяється Японія. Основні виробники одягу Abercrombie & Fitch, Aeropostale, American Eagle, Руел No.925, Hollister, Aeropostale, DKNY, Ed Hardy, нефрит, метро, Alpha, GAP, Banana Republic, Old Navy, Esprit – величезна кількість брендів можна перераховувати дуже довго.

Франція – мрія будь-якої жінки, а жінка францужанка – мрія багатьох чоловіків. Ця прекрасна країна демонструє стиль всім, що є на її вуличках. Заворожує кожного хто був там, і тягне тих кого там ще не було.

Столиця моди світу, одним словом. Жіночність одягу, легкість ліній, красивий силует, натуральність, все, це полите вишуканим стриманим стилем, над яким працюють цілі натовпи модельєрів і виробників жіночого одягу. Любов до аксесуарів, щеплена французькій жінці з дитинства. Всім здається, що француженка поняття вже загальне – витончена, стильна, жіночна натура, з легким макіяжем. Всіх відомих дизайнерів одягу перераховувати навіть сенсу немає, настільки їх концентрація велика, що можна стверджувати, що або французи мають тонку натуру, або Франція здатна надихати.

Всі інші країни не виділяються особливим стилем в моді, хіба що Німеччина – відсутністю смаку в підборі гардеробу. Навіть на святах, люди виглядають часом безглуздо, не можна сказати, що масовий несмак звично для цих країв, але часто люди виглядають трохи дивно. Створюється відчуття, що для них не настільки важливо як вони виглядають. Можливо, так воно і є. Їм потрібен особливий вітер моди і стилю.

Молодь всіх країн розвивається швидко і багато експериментує в одязі. Прекрасні часи для вільних розкутих людей, вільних від забобонів суспільства. Сміливіше! І ви будете виглядати ще краще, створіть свій стиль в одязі – це і є мода сучасності.

One Response

  1. Dobry artykuł. Super stronka.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.