Молодіжний одяг оптом.

posted in: Жіночий одяг | 0

модаНеспокійна зухвала молодь, активно пізнає себе, експериментуючи – знаходить свій стиль в моді. Для модельєрів, молодь – незамінна! Вони швидко підхоплюють, навіть найсміливіші ідеї, тенденції в світі моди. Адже висока мода дуже важко приживається в суспільстві.

Цього року для молоді модно поєднувати текстури, різні об’єми, стилі та тканини. Об’ємний верхній одяг гиперболізовано комбінується з тонкими легінсами які можна купити оптом у нас, вазянні тканини з гладкими поверхнями. Модно – яскраві акценти в квітах, багато орнаментів, контрастний принт, плісировані тканини, синій, рожевий, білий, пастельні кольори, золоте взуття.

Жіночий одяг оптом часто шиється з чоловічим кроєм. Не варто створювати приталені силуети, перевантажувати особо косметикою, і виглядати блякло, побільше фантазії і ваш образ буде чудовий!

Модно носити кеди, або взуття з легких тканин, поєднуючи з джинсами. Легинси чорні все ніяк не здають позицій популярного одягу, їх можна і потрібно одягати з великим верхом. Одягнувши, щось з яскравим малюнком, ви точно будете виглядати актуально в цьому році.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.