Молодіжний одяг і мода.

осінь 2015Молодіжний одяг і мода.

Мода для молодих людей намагається вмістити ті тенденції, які виходять з самого життя. Спробуємо згадати себе в цей час і попросимо це зробити вас, які читають ці рядки. Чого хочеться? Звичайно, піднятися над своїм віком, довести, що ви вже інші, на яких недостатньо надіти шортики з футболкою, які не шкода забруднити в піску, і плаття з панамкою. Ось це і здорово! У кожного віку повинна бути своя мода. У вас вона теж є!

Основні стилі.

Весна, осінь – хороший час, щоб вибудувати вбрання в стилі «мілітарі», хоча він на хвилі вже достатній час. Що особливо яскраво для нього? Верхній одяг нагадує військовий крій типу мундира або бушлата. Важливі деталі: ряди гудзиків, часто блискучі або навпаки, імітують старовину, шеврони, погончики, об’ємні накладні кишені. Брюки можуть порадувати вас своєю різноманітністю: прямі, але зі стрілками, явне галіфе, а також чінос або карго з накладними кишенями. У взутті будуть лідирувати черевики на товстій підошві.

Взагалі, проявити себе є де. Дизайнери актуалізують такі стилі, як спортивний, техно, класичний і байкерський.

Наприклад, стилісти для молоді рекомендують надягати кілька футболок відразу, зверху надіньте піджак і все це підкресліть яскравим шарфом або хусткою. Головне – враховувати, що все це помітно й яскраво.

Які колірні переваги часу?

Для дівчат цей сезон – можливість зануритися в абсолютний простір. Фарби яскраві, поєднання їх на контрасті, наприклад, жовтий, синій, червоний – а яка деталь молодіжного одягу якою буде, визначайте самі. Вся родзинка – в несподіваних поєднаннях. Тканини зі квітковим малюнком не виходять за рамки моди і сьогодні.

Аксесуари, звичні вам, також обирайте контрастні.

Знову в моду приходить «твариннt» розфарбування. Можете наглядати і купити молодіжний одяг із забарвленням зебри, павича, зверніть увагу на хутро яскравого кольору, оксамит і вельвет для брюк, блейзерів і навіть вечірнього одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.