Молодіжний одяг – актуальні кольори і принти цього сезону.

posted in: Жіночий одяг | 0

Молодіжний одягАктуальні кольори і принти цього сезону.

Кожен сезон світу моди радує нас певними мотивами і новими віяннями. Розглянемо актуальні принти і кольори цього сезону, які обов’язково повинні бути присутніми у вашому гардеробі.

Графіка, геометрія і абстракція.

В принципі, це є одним з найголовніших орнаментів сезону весна-літо. Варіацій на цю тему не злічити: криві лінії, переламані фігури, зигзаги і т.п. Вибирайте максимально контрастні поєднання. Так, популярним трендом став дует чорно-білої графіки. До цього трюку вдавалися в актуальних показах багато будинків моди: Chanel, Dolce & Gabbana і ін.

Для абстракції, звичайно, підійдуть більш яскраві відтінки. Якщо подивитися наряди, які були представлені на подіумі, розумієш, що навіть звичайну річ з гардеробу, на кшталт блузки, можна розглядати, як картину в Третьяковській галереї.

«Дзеркальний» ефект.

Всі ми пам’ятаємо книги «магічне око», де одне маленьке зображення відбивається велику кількість раз, і при расфокусировці погляду можна було побачити об’ємну фігуру. Цей трюк сподобався і дизайнерам світу моди. Виглядає це вкрай незвично і зачаровуюче. Хтось навіть домігся ефекту калейдоскопа. Якщо ви незаслужено обійшли стороною дане віяння, настійно рекомендуємо вам звернути на нього свою увагу.

Азіатські мотиви.

Культура Сходу завжди була таким собі місцем таїнства, магії і духовності для західних сусідів. Щоб хоч трохи доторкнутися до пізнання секретів цього народу деякі творці створюють продукти, що навівають думки про ці місця. Тому сьогодні можна спостерігати на подіумі благородний атлас, на якому красуються рожеві гілки сакури Сонце, що сходить і т.п. Матову ж текстуру можна гармонійно вписати в повсякденний стиль, в той час як більш дорога і блискуча тканина ідеально підходить для урочистого вечора.

Акварель.

Розмиті плями, чіткі лінії, краплі фарби – все це можна зустріти в актуальних тенденціях. Кожна річ стає якоюсь мініатюрою відомих полотен знаменитих живописців, а деякі дизайнери пішли далі, використовуючи на своїх «творіннях» цитати Матісса, Айвазовського та ін.

Квітковий настрій молодіжного одягу.

Флористичні зображення просто не можуть вийти з моди, особливо в той час, коли навколишня природа пашить фарбами і цвітінням. Багато дизайнерів в цьому сезоні зробили свою ставку на троянду і польові квіти.

Особливо драматично виглядають подібні принти на повітряних сукнях, що летять спідницях і шовкових виробах. Також прекрасно доповнює цей малюнок і брючний костюм з щільного матеріалу.

Як вписати речі з принтами в свій образ?

Для гармонійного образу вам доведеться вибрати для себе одне з кількох напрямків:

• облачає повністю в один принт. Наприклад, Givenchy зовсім розробили наряди і аксесуари до них в одній колірній гамі. Пам’ятайте, total-print – тренд цього сезону.

• Носіть речі, що повторюють малюнок, але виконані в різній колірній гаммі.

• Не бійтеся змішувати різні принти, але тоді вони повинні бути одного відтінку.

Кольори в молодіжному одязі.

Нарешті, ми перейшли до останнього пункту. Тут простежується чітка тенденція відмови від надто насичених відтінків, які перетягують на себе всю увагу. Ви можете звернути увагу, наскільки менше стало кислотних кольорів на подіумі. Зрозуміло, це зовсім не означає, що в моді тільки позбавлена ​​чуттєвості палітра. Отже, які ж відтінки варто вибрати: марсала, бірюзовий, сірий, чорний, каштановий, бордо, баклажановий, білий і пастельна гамма.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.