Молодіжна мода.

купити пальтоСвіт молодіжної моди.

У світі молодіжної моди «доброї старенької Європи» вже кілька років йде прискорене зростання популярності пірсингу. Ще пару років тому 13-річні хлопчики й дівчатка брали в облогу магазинчики біжутерії, намагаючись здаватися дорослими і викликаючи заздрість у «молодшеньких». А ось сьогодні справи йдуть інакше.

Розвага і раніше залежить від купівлі яскравих предметів юнацького культу. Вони барвисті, абсолютно безпечні для здоров’я і вигідні (за прийнятні гроші можна купити чимало цікавих штучок). Та й мета придбання таких символічних речей залишилася тією ж: самовираження і можливість відчувати себе кимось особливим в певному перебігу життя.

Однак віковий рівень покупців різко знизився. Уже дев’ятирічні діти, нехай і під наглядом батьків, серйозно підходять до вибору аксесуарів, прекрасно орієнтуючись як в специфічних розмірах, званих «gauge», так і в своєрідних назвах: «банани», «тунелі», «штанги» і т.д.

Думки дорослих розходяться, причому дивним чином про одне й те ж, ними висловлюються протилежні точки зору. Багато пропагують дитячу серйозність, прагнення до краси, до вдосконалення, до освоєння нового, утвердження себе в суспільстві за допомогою особистого незалежного вибору стилю одягу, поведінки серед однолітків і покупок модних аксесуарів, які відповідають віку.

Прислухаючись до противників такого виду біжутерії, як пірсинг, розумієш, що дорослі люди з традиційним, класичним мисленням, типово визначеним як розум людини серйозної і консервативної, бачать в сучасних модних аксесуарах виклик, агресію, зниження рівня культури і здатність розбудити в юних не сформованих підлітків прагнення до неконтрольованої свободи і анархії.

Найприкріше – це те, що спроби заборонити подібного роду прикраси іноді навпаки погіршують ситуацію. Чим сильніше вантаж заборони, тим більше небезпека появи у дитини сильної тяги до даного способу самовираження.

Батьки, спокійно сприймають бажання дитини розвиватися «в ногу з сучасним світом» і підтримують їх прагнення, поступають мудро. Вони дають маленькій людині свободу вибору: яким йому бути, якому типажу належати і який стиль (не тільки одягу, але і життя) йому вибирати. Як правило, в таких сім’ях практикується спілкування не на рівні «батьки – діти», а як між справжніми друзями. Це дуже важливий крок у розвитку суспільства як в цілому, так і окремих його осередків – сімей.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.