Модний жіночий одяг і тренди.

купиить блузы оптомЩороку і навіть сезону змінюється мода, тренди і тенденції. І тому з настанням кожного нового сезону з’являється багато питань пов’язаних з модними тенденціями, адже в сучасному світі мода змінюється набагато швидше, ніж сезони.

Незважаючи на швидкоплинність жіночої моди, кожній дівчині хочеться залишатися в тренді. Тому велика кількість модниць орієнтується тільки на основні модні тренди, а не на всі тенденції. В якомусь роді це правильне рішення, адже мода незначно, але відрізняється, якщо порівнювати географічно, то навіть в різних містах модні тенденції відрізняються один від одного, і це не беручи до уваги різні країни і континенти.

Основні модні тренди.

Оксамит.
Цього року оксамит на піку популярності. Він проник в усі предмети гардероба. Тому можна зустріти не тільки оксамитовий одяг, а й взуття, аксесуари. Речі, виконані з оксамиту, мають багатий і розкішний вигляд. Як правило, оксамитові речі мають простий крій і не мають декору. Поєднувати оксамитові речі потрібно з максимально простими деталями, які не мають яскравого декору або кольору.

Рюші.
Оборки, волани та рюші в будь-якому випадку додають жіночності образу. За допомогою подібного декору можна підкреслити не тільки жіночність образу, але і деякі деталі фігури.

Метал.
Металеві забарвлення в цьому році надзвичайно популярні. В тренді одяг з металізованої тканини, металеві вставки і на одязі, на взутті, і на аксесуарах. Не меншою популярністю користуються вишивка металевого забарвлення і різні металеві аксесуари.

Принти.
Рослинний і анімалістичні принти найбільш затребувані в цьому році. Перший варіант досить ніжний і жіночний, другий, навпаки, більш сексуальний. При поєднанні анімалістичного принта, потрібно бути максимально акуратними, адже можна з легкістю створити нежіночний і стримано-сексуальний образ, а навпаки, вульгарний ансамбль.

Шкіра.
В тренді всі види одягу, взуття та аксесуарів виконаних зі шкіри. Особливою популярністю користуються шкіряні штани, спідниці та куртки. Речі з цього матеріалу можна поєднувати як між собою, так і з іншими матеріалами. В цілому, весь образ може складатися зі шкіряних речей, але при цьому весь ансамбль повинен бути органічним і лаконічним, тобто потрібно пильно стежити за тим, щоб не було перебору, який може зробити ваш наряд вульгарним або дивним.

Вишивка.
Актуальна як ніколи. Вишивку можна зустріти всюди, в тому числі на жіночому одязі, взутті і верхньому одязі. Вибираючи одяг з подібним декором, варто пам’ятати про лаконічність. Тобто весь ансамбль повинен бути простим і нейтральним, таким чином, вийде зробити акцент на вишивці, що зробить наряд елегантним і жіночним.

жіночий одяг, модні тренди, сучасний світ моди.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.