Модний сезон Осінь-Зима.

ОДЯГУ цьому сезоні важлива здатність поєднувати різні форми, тканини, кольори і стилі. Компанія СТІММА запрошує вас ознайомитися з тенденціями цього сезону.

У сезоні осінь-зима естетика і практичність мають значення. Сезон поєднує в собі те, що є традиційним і сучасним. Дивовижні комбінації створюють нові стилі, підкреслюють індивідуальність. Важлива функціональність матеріалів, їх обробка і комфорт. В останні тенденції переважають: ультра короткий вид, приталена лінія, стиль XXL, м’які тканини, трикотаж, золото, срібло, сірий і пурпурний, тренчі і жіночі пальта.

Кому підходить, земля індивідуальності!

Найважливішим в цьому сезоні є колір. Дозволено всім, але в сольній версії. Вони супроводжуються ліловими відтінками, малиновими з теплим червоним. Цієї осені блідо-рожевий прекрасно поєднується з чорним, пурпуровим і аквамариновим, в той час як амарант з’являється в компанії зелених, шоколадно-коричневих, гранатових і сірих кольорів. Безумовно, героєм цієї осені є кобальт, фуксія, сірий і фіолетовий. Є також флуоресцентні, пластикові кольори з жовтим, синім і рожевим на передньому плані.

Геометрія тимчасово втратила свою чарівність. Рослинні мотиви переважають. тому що колір повинен бути один, візерунки повинні бути пом’якшені. Одяг в темно-зеленому кольорі також є гарною ідеєю для падіння, як і решітка радіатора – вона не обов’язково повинна бути шотландською, важливо бути видимою, контрастною або майже однотонною. Крім того, рахунок зараховується в осінньо-зимовий сезон. Виразні, товсті, скульптурні коси, зшивання вовни, ефектні пензлики, стьобання, фарбування глянсовою фарбою. Цей сезон настійно рекомендує нам цінувати красиві речі: зроблені з хороших тканин, ідеально підібрані, спокусливі деталі, такі як ретельно розроблений комір, гудзики, невеликі кишені, дрібниці і тріщини.

ЗАПРОШУЄМО ДО покупки в НАШ КАТАЛОГ ОДЯГУ>>

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.