Модний польський жіночий одяг.

posted in: Жіночий одяг | 0

купити сукню недорогоЗ приходом нового модного сезону давайте розберемося, що ж являє собою модний польський жіночий одяг.

Розглянемо як була представлена напередодні 8 березня святкова колекція жіночого одягу з Польщі. В основі святкової колекції – елегантні сукні. Плаття з лаконічною обробкою, лінії крою – симетричні. Більшість моделей із завищеною лінією талії, що підкреслює верхню частину плаття – плавні лінії горловини або декольте. У комплекті з сукнями без рукавів пропонуються болеро – зручний, красивий і оригінальний предмет жіночого святкового одягу.

Урочистість і святковість в моделях передається за допомогою невеликих деталей, вдало вписаних в конструкцію сукні – драпірування на ліфі сукні, стрічки і тасьма в лініях з’єднання верху сукні та спідниці, а також ґудзики, намистини і складки.

Моделі суконь Польща виконані в однотонних стриманих тонах, але не виглядають при цьому нудно і монотонно. У платті, як правило, поєднується два кольори: фіолетовий і золотий, червоний і коричневий, темно-синій і помаранчевий і т. д.

Сукня суворого класичного крою, наприклад, сукня-футляр, стає святковою завдяки фактурі і малюнку тканини, в більшості моделей – це тканина з рівним шовковим або м’яким сатиновим блиском.

Також в новій жіночій колекції до восьмого березня – святкові спідниці, ошатні шовкові блузки, корсети і болеро, аналогічні моделі, які нічим не поступаються польським, можна купити в нашому каталозі від українського виробника Стімма. Попри всю різноманітність пропозицій на ринку модного святкового жіночого одягу, дана колекція відрізняється вишуканою простотою ліній, якісною і оригінальною обробкою, відмінним кроєм і помірною цінною.

Найбільшої уваги заслуговує плаття годе.

Плаття годе підходить для всіх типів фігур. Принцип побудови моделі цієї сукні такий, що, в залежності від висоти і ширини клина, візуально може змінюватися і ваша фігура. Якщо у вас невисокий зріст і ви досить худенька жінка, тоді клини на вашому платті слід опустити, як можна, нижче, але не нижче 15 см від кромки подолу. Це додасть вашому платтю вид колони і візуально зробить вас вище і повніше. Якщо ж ви навпаки, маєте занадто повну фігуру і надмірно пишні стегна, клини, які будуть розширені від самих стегон, приховають цю проблемну частину тіла.

За допомогою кількості і форми клинів, а також варіації тканин, можна будувати модель сукні на свою фігуру з оптимальними для вас ракурсами.

Плаття годе має два варіанти крою клинів – це цільнокроєнні та відрізні.

Плаття годе має досить легкий крій верху і вельми складний крій подолу, тобто, спідниці. Наряд в стилі годе може бути як складним за своїм пошиття, і містити в собі багато клинів, так і бути досить простим. Абсолютно неважливо, проста або складна в створенні модель, плаття від цього не стає менш цікавим.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.