Модний одяг для офісного робітника.

купити кофточкуМода на роботі або офісний дрес-код!

Правильне жіноче вбрання для роботи є дуже важливим питанням. Настільки важливим, що в багатьох випадках вимога до робочого одягу чітко визначається роботодавцем. Що таке дрес-код і навіщо його дотримуватися?

Дрес-код – це ніщо інше, як певні правила в одязі. Наявність дрес-коду в компанії зовсім не означає, що всі співробітники повинні носити однакову форму. Однак звід правил, що стосується одягу, дозволяє уникнути ситуації, коли одяг співробітників може завадити іміджу компанії.

Дрес-код в першу чергу призначений для упорядкування принципів підбору одягу так, щоб максимально підкреслити професіоналізм.

Обґрунтованість введення дрес-коду в компанії часом може викликати сумніви. Адже час “однакових людей” вже давно минув, і кожен має право одягатися по своєму смаку. Однак, хоча дрес-код вказує на основні правила робочого стилю в одязі, при цьому не заважає індивідуальності співробітників. Правила, якими варто керуватися при виборі робочого одягу, тільки рекомендують деякі рішення (наприклад, рекомендуються певні кольори), а також ці правила не допускають деяких помилок в одязі (наприклад, занадто коротка спідниця). Дрес-код – це не вимога однакового одягу від співробітників, а тільки сигнал до правильного вибору.

Будь-який дрес-код, незалежно від компанії, в якій він введений, характеризується декількома рисами. Як правило, у виборі одягу, співробітник повинен звернути увагу, перш за все, на простоту та мінімалізм. Офісний одяг повинен бути елегантний і при цьому скромний. Обов’язково слід уникати розкоші, наприклад, великої кількості прикрас.

Важлива також охайність – не варто забувати, що навіть добре підібраний наряд не буде виглядати добре, якщо він буде пом’ятий та брудний. Охайність та турбота про чистий зовнішній вигляд одягу, є основою будь-якого дрес-коду.

Також при дотриманні дрес-коду, слід звернути увагу на поєднання одягу загалом.

Одним з основних елементів, на який слід звернути увагу в робочому одязі – це колір. Тому часто, компанії, в яких введено дрес-код, самі визначають рекомендований спектр.

Підбір правильного кольору в одязі має велике значення. Перш за все, відтінок ділового вбрання повинен відповідати характеру займаної посади. Важко було б ставитися серйозно до директора фінансового відділу, якщо б він прийшов на нараду в шортах і гавайській сорочці, також і одяг для менеджерів повинен відповідати займаній посаді. Одяг офісного робітника – це його візитна картка в спілкуванні з агентами і контрагентами. Добре підібрані кольори в одязі можуть зміцнити його позиції, а неправильно підібрані навпаки послабити.

Офіс – це не те місце, де варто показувати останні тенденції моди. Офісний дрес-код – це як правило, всім знайома класика.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.