Модний лук або як створити індивідуальний образ!

стильний одягПравильний лук: створи свій індивідуальний образ!

У цій статті ми розглянемо варіанти, як створити унікальний зовнішній вигляд, який, безсумнівно, буде заявляти про Вас, як про жінку зі смаком і чому це позначення можна анонсувати тільки одним модним словом «лук».

Слово «лук» (від англійського «the look») можна також визначити, як слово «образ». Іноді краще вжити, це слово, щоб чіткіше передати саму суть. Ось зазвичай говорять: “Сьогодні у мене правильний лук, оцініть”, в даному контексті можна сказати, що жінка зробила прекрасну добірку гардеробу, взуття, макіяжу та зачіски.

 

Простіше сказати, що слово «лук» говорить про те, що у вас готовий і креативний зовнішній вигляд, в залежності від свята, місця, а так само від часу доби. Дане поняття має велике вживання у дизайнерів, тим самим переходячи в повсякденний вуличний вигляд.

Зараз багато людей, виходячи на вулицю, намагаються приголомшити всіх, або ж підкорити загальну увагу. Якщо ви створюєте власний лук, ви обов’язково досягнете такого результату.

СТВОРЮЄМО ПРАВИЛЬНИЙ ОБРАЗ.

Отже, почнемо вчитися складати популярні комплекти одягу і навчимося справлятися з цим завданням. Тепер проаналізуємо ключові компоненти лука:

Ідеальне поєднання.

Ви повинні вміти окремо поєднувати гардероб, при цьому не обов’язково ходити на всілякі покази мод або брати участь на світських заходах. Досить навчитися кожного дня бути індивідуальною (наприклад – світшоти і джинси, шорти і блузка і навпаки).

Пастельні тони.

Такі кольори як білий, бежевий, сірий, коричневий, чорний і спокійні тони дадуть вам унікальну можливість вигадувати нові образи абсолютно з чим завгодно. Навіть додавши нову річ в старий гардероб, ви цілком можете створити стильний ансамбль.

Переваги еклектики.

Пробуйте грати з модою, створюйте свої нові образи, творіть! На сьогоднішній день можна практично все: одягнути вечірнє плаття зі сліпонами, елегантний чорний піджак зі звичайними джинсами, додавши до них модні аксесуари і ваш «лук» буде поза конкуренціє, і вже на наступний день хтось із ваших знайомих захоче одягнути теж, що і ви.

Увага на аксесуари.

Сумочки, браслети, каблучки, сережки, обручі зможуть внести зміни у зовнішній вигляд, як в гарну, так і в погану сторону. Аксесуари – дають можливість зробити ваш образ набагато ефектніше. Є тільки один недолік – це зайти надто далеко при виборі аксесуарів.

Гармонія кольору.

Особливе значення в гардеробі кожної жінки відіграють кольори. Для цього важливо знати свої кращі відтінки і кольори. Це набагато полегшує і спрощує процес в створенні образу.

Ми розібрали з вами самі основні поняття, що таке грамотно підібраний лук. І дуже сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у створенні гармонійного образу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.