Модні жіночі вбрання в горошок.

Минувші модні покази крім загальних тенденцій, присутніх у всіх дизайнерських творіннях, продемонстрували різноманітні силуети, кольори, відтінки, принти та візерунки. Саме актуальні принти в жіночому одязі стали домінантною лука. Одним з таких візерунків якраз і є горошок.

Поява відомого принта датується XVIII століттям. Ніхто не може посперечатися в його актуальності. Наряди в горох чудово прикрашають своїх власниць в будь-яку погоду. Будь-який створений лук дарує веселий настрій. Все завдяки дизайнерам, ретельно трудящим на чимось новеньким. І цей сезон є яскравим тому прикладом – нові фасони і моделі.

Модно носити наряди з горошком?

Говорячи про актуальність, варто згадати про класичне поєднання чорного і білого. Для любительок яскравих кольорів кутюр’є представили деякі нестандартні варіації.

Одним з яскравих прикладів є поєднання в одязі: чорний + білий або ж білий + зелений. Їх також можна назвати класичними. Наприклад, надати стрункості і заховати дрібні дефекти фігури допоможе плаття чорного кольору в білий горошок. Поєднання відтінків освіжає, притягує увагу чоловіків. Доповнити жіноче вбрання можна насиченими червоними аксесуарами:

– туфлями;
– бантом;
– ременем;
– сумкою;
– намистом або ж капелюхом червоного кольору з широкими полями. Саме червоний акцент робить загальний лук неповторним.

Обмеження щодо фасонів і матеріалів не встановлені. У нових колекціях зустрічаються як сарафани, так і розкішні вечірні вбрання, прикрашені яскравим візерунком.

Наряди в горошок універсальні, підходять на будь-який випадок життя. Принт може бути самих різних розмірів, форм і відтінків. Вибирайте візерунок найбільш підходящий під свій тип фігури. Все залежить від того, який бажаний результат хочете побачити в кінцевому підсумку. Великий принт робить фігуру пишніше і об’ємніше, невеликий ж навпаки.

Модні шати в горошок мають одну яскраво виражену перевагу – підходять для будь-якого віку, тому такі речі як раз і є безпрограшним варіантом.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.