Модні жіночі шорти літнього сезону 2020.

posted in: Жіночий одяг | 0

шортиМодні жіночі шорти літнього сезону 2020.

Шорти, як і штани, досить довго вважалися винятково чоловічою формою одягу. Однак уже з початку минулого століття вони стають важливим елементом жіночого гардеробу. Сьогодні шорти є в арсеналі будь-якої модниці. Напередодні нового сезону дизайнери представили на огляд велика кількість різних моделей шорт, серед яких елегантна класика, варіанти для заняття спортом і виїздів на природу, універсальні джинсові і зухвалі короткі шортики міні.

Трендом сезону стали шорти, витримані в класичному стилі. Найчастіше, вони мають середню довжину, проте є моделі до коліна, а також укорочені варіанти. У поєднанні зі строгими сорочками, блузками, піджаками і жакетами, вони підійдуть навіть для офісу, якщо це допускає дрес-код організації. Із взуття з ними відмінно виглядатимуть туфлі на шпильках.

Також в майбутньому сезоні будуть популярні шорти з вилогами. Елегантні і стильні, вони виявляться незамінними при створенні романтичного образу. Будучи варіантом класичного стилю, такі шорти чудово комбінуються з блузками і жакетами суворої форми. Взуття під даний комплект підбирають обов’язково на підборах.

Дівчатам, які ведуть рухливий спосіб життя, ніяк не обійтися без спортивних шортів. Основна вимога до таких шортів це їх зручність. Вони повинні бути в міру вільними і широкими, щоб не утрудняти рухів, і в той же час красивими і стильними. Виготовляються такі шорти переважно з натуральних матеріалів.

Як і раніше широкою популярністю володіють джинсові шорти білого, а також класичного синього кольору. Основна їхня перевага, це універсальність. Відмінно поєднуючись з одягом і взуттям різних стилів, вони дозволяють створювати абсолютно різні несхожі один на одного образи.

Короткі міні-шорти підуть дівчатам зі стрункою фігурою, підкреслять їх красиві ноги, а для когось, можливо, стануть стимулом скинути кілька кілограмів.

Відмінною рисою всіх моделей шорт з колекції весна-літо 2020 є висока посадка.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.