Модні жіночі куртки для весни.

паркаМодні жіночі куртки для весни.

Зима вже закінчилася і практичні всі представниці прекрасної статі вже замислюються про зміну громіздких шуб і не дуже зручних пуховиків на легший і жіночний верхній одяг. Тим жінкам, які вже задумалися про оновлення свого весняного гардероба, напевно цікаво буде дізнатися про те, який верхній одяг буде в моді навесні цього року.

Треба сказати, що дизайнери СТІММА грунтовно попрацювали і створили досить багато варіантів красивою і практичного верхнього одягу для весняного сезону.

Весняну жіночу моду цього року відрізняє велике розмаїття красивої і незвичайноїю фурнітури, використовуваних матеріалів і крою.

Дизайнери використовували для пошиття весняного верхнього одягу різні штучні і натуральні сучасні тканини спокійних і яскравих тонів.

Що стосується моделей верхнього одягу, то вони і в цьому сезоні залишаться незмінними: плащі-куртки, легкі парки, укорочені куртки, вітровки.

Окремо хотілося сказати кілька слів про укорочені моделі курток, так як такий верхній одяг получив ще більшу популярність, адже вони підходять багатьом молодим жінкам і дівчатам незалежно від їх комплекції. Дизайнери запропонували універсальні варіанти укорочених курток, які прекрасно поєднуються з класичним весняним гардеробом.

У моду повернулися універсальні дамські куртки з екошкіри, які хороші тим, що їх можна без всяких проблем поєднувати з будь-якими предметами повсякденного і святкового гардероба. Універсальність такого весняного одягу полягає ще і в тому, що він підходить не тільки юним дівчатам, а й дорослим жінкам.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.