Модні жіночі джинси.

джинсиЖіночі джинси – наймодніші, дрібні деталі.

Жодна жінка не може представити свій гардероб без пари (або, бажано, кількох пар) ідеально підібраних, що підкреслюють сильні сторони силуету джинсів. Проте, ці штани повинні не тільки відповідати фігурі, але і відповідати останнім тенденціям, які спостерігаються на світових подіумах. Отже, які характеристики модних жіночих джинсів цього сезону? Перевірте!

Для початку, загальне нагадування про те, на що звертати увагу перед тим як купити жіночі джинси.

Ви повинні вибрати, перш за все, моделі, які відповідають вашій фігурі, а не ті, які в даний час є наймоднішими.

Зручність використання важливо. Жіночі джинси можна носити кожен день і на роботі, тому вони повинні забезпечувати комфорт і свободу рухів.

Світлі кольори розширюються оптично, темні кольори роблять його стрункішим.

Садна на стегнах дозволять їм бути оптично стрункішими, навколо стегон – візуально округляючи їх.

Жінкам з випнутим животиком слід дістати жіночі джинси з високою талією.

Жінкам з більш широкими стегнами слід уникати дуже обтягуючих брюк з тонкої джинсової тканини, які будуть міцно обіймати ваші стегна.

Жіночі джинсові штани з задніми кишенями будуть візуально збільшуватися і округлятися до плоского низу.

Хорошим патентом для випираючого животика є також жіночі джинси з двома гудзиками.

Модні жіночі джинси – які деталі вибрати?

Ось і все, що стосується загальних правил вибору жіночих джинсів. Як уже згадувалося раніше, ці штани повинні бути не тільки зручними і відповідати фігурі, але і модними. Цей ефект дозволяє отримати найрізноманітніші деталі на джинсах.

І тому рішенням, абсолютно відповідним сучасним тенденціям, є жіночі джинси з отворами. Звичайно, їх слід носити тільки щодня, в неформальних випадках. Отвори найчастіше ставляться на коліна, хоча є також моделі з отворами трохи нижче сідниць. Скажімо так: це джинси для молодих, сміливих дівчат з ідеальною фігурою. Навіть тут потрібно бути обережним, щоб не перетнути кордон доброго смаку.

Модні жіночі джинси в останні сезони часто прикрашають, що світяться дрібничками: блискітками, штучними кристалами, маленькими сердечками або квітами. Вони можуть бути розміщені, наприклад, на поясних петлях або на передній частині стегна. Однак в цьому випадку варто підтримувати помірність, якщо тільки ми свідомо не подбаємо про ефект прямо з кілька кітчевих 80-х. Увага! Блискучі дрібнички привертають увагу, тому краще уникати їх, якщо у вас досить масивні стегна.

Штани, як жіночі джинси в відповідності з останніми тенденціями також можуть бути прикрашені різнокольоровими латками, пришитими, наприклад, на коліні, стегні або сідниці. Існує безліч прийнятних дизайнів: від безсмертного пледа, клаптевих тканин до яскравих квіткових мотивів. Тут, однак, ви також повинні знати, що цей тип жіночих джинсів буде хорошим вибором для прогулянки в парку або суботнього виїзду з друзями, але не обов’язково в офіс або в театр.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.