Модні жіночі брюки осіннього сезону.

купити штаниМодні жіночі брюки цього осіннього сезону.

Якщо поєднувати різні стилі і деталі, можна отримати багато моделей штанів. Тому кожній представниці прекрасної статі буде з чого вибрати для підкреслення індивідуальності. Головне, щоб модель підходила для певної фігури. Виглядати потрібно жіночно та витончено.

Штани жіночі можуть бути і довгими, і укороченими. У першому випадку, модель прикриває взуття. У укорочених допускається будь-який покрій і декорування гудзиками або манжетом.

Знову модна висока посадка, але низька своєї актуальності теж не втрачає. До моделей з високою посадкою обов’язково варто підібрати блузку з шовкової тканини. Якщо штани зверху об’ємні, а донизу завужені, то біля пояса будуть присутні складки і драпірування.

Ідеальними для створення жіночного образу будуть укорочені завужені брюки в темно-синій гамі.

Ділового стилю можна домогтися за допомогою широких штанів прямого крою, для яких використовується картатий принт. Щоб створити класичний стиль, слід звернути увагу на штани зі стрілкою прямі або розкльошені.

Дизайнерами придумані такі моделі, в основі яких лежить крій чоловічих брюк. Такі брючки призначені для елегантних жінок.

Стиль скинни залишається популярним. Його доповнюють за допомогою лампасів, бахроми, контрастних смуг, аплікацій.

Любителям моди 70-х можна купити штани -клеш в різних варіантах. Вийде досить привабливим класичний образ, що складається з джинсових штанів-кльошів і блузки або жилетки.

Модною тканиною є денім. Але можна носити моделі зі шкіри та вінілу, які можуть бути і облягаючими, і широкими. Крім того, популярними будуть штани з костюмних тканин, теплого твіду і м’якої фланелі.

Що стосується кольорів, то краще яскраві. Хоча без уваги не залишаться білі, бежеві і чорні моделі. Головне, при комбінуванні забарвлень дотримуватися гармонії.

Привертають увагу поєднання принтів. Наприклад, стильною буде модель, у якій присутній комбінація принтів з смугами. Хоча смуги завжди мали відношення до спортивного стилю, зараз вони є обов’язковою частиною стилю ділового, вечірнього, а також повсякденного. Не варто забувати про поясах.

Оригінального способу можна домогтися за допомогою накладних передніх кишень, елементів з металу або пластмаси і гудзиків. На брюках також може бути бахрома, що має вигляд лампасів. Або ж вона буде присутня в нижній частині моделей, бажаєте купити штани тоді відвідайте наш інтернет магазин одягу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.