Модні жіночі брюки 2017!

жіночі штани

Модні жіночі брюки 2017 від виробника.

У 2017 році дизайнери Стімма приділили увагу різноманітності фактур, колірних рішень і фасонів жіночих брюк. Отже, в новому сезоні в тренді як і раніше будуть класичні брюки, максимально наближені до чоловічого стилю і жіночні завужені моделі скинни. Повертаються і ретро-брюки з розкльошеними штанинами і незвичайні кюлоти.

Залишаться популярними і модними штани для жінок і дівчат з укороченими штанинами до середини ікри і довгі вільні брюки в підлогу.

Чи не вийдуть з моди і спортивні жіночі штани. Причому носити їх можна буде не тільки з вітровками, джемперами і кедами, але і з туфлями на підборах, жакетами і довгими плащами.

Кольорові рішення в цьому сезоні дуже незвичайні і сміливі. Крім ніжних відтінків лавандового і блакитного, на перший план вийдуть насичений червоний, м’який кораловий і глибокі відтінки винного і фіолетового кольору.

Найактуальнішими принтами залишається смужка і клітка, а також незвичайний декор. Що стосується тканин, в нових колекціях присутні дорогі тканини, на зразок твіду, оксамиту, габардину і крепу. Цікавим і несподіваним рішенням стали жіночі штани, виготовлені зі шкіри чорного чи рудого кольору.

До інноваційних варіантів можна віднести моделі з дуже широкими штанинами і штани, декоровані плетивами, швами і різноманітними вставками.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.