Модні весняні пальто.

сіре пальтоМодні весняні пальто.

Прийшла весна і змусила задуматися модниць про придбання нового пальто, яке повинно бути не тільки трендовим, але і теплим, а також зручним. Дизайнер в цьому сезоні пропонують кілька цікавих новинок.

Пальто в смужку.

Такі вироби сьогодні знаходяться на піку модної хвилі. Особливо незвично і привабливо виглядають яскраві вертикальні смуги на моделях «оверсайз». Образ доповнюється нарочито грубими черевиками з низьким каблуком і шнурівкою, а також мініатюрною сумочкою. Пальто вигідно виглядає з контрастними аксесуарами.

Леопардове пальто.

Воно не менш популярно в наступаючому сезоні, ніж смугасте пальто. Леопардовий принт є класикою жанру, тому зустрічається майже у всіх модних колекціях в будь-який час року.

Пальто в клітину.

Картатий принт трохи поступається за популярністю смугастому. Але це не робить його менш цікавим і затребуваним. Майже всі модні будинки сьогодні акцентують увагу на деяких своїх моделях за допомогою клітини. Клітка може бути шотландською і шаховою. Вона відмінно поєднується з офісним стилем і вечірніми нарядами.

Хутряний аксесуар на пальто.

Усі дами будь-якого віку обожнюють хутра. Модельєри врахували цю пристрасть і запропонували в цьому сезоні пальто, декоровані хутряними фрагментами. Причому хутро вони використовували не тільки натуральне, але і штучне, яке пофарбували в яскраві життєстверджуючі кольори. Особливою популярністю просунуті модниці користуються пальто з хутряним коміром. Такі вироби виглядають розкішно та стильно.

Пальто з хутряними кишенями – це справжній ексклюзив, запаморочливий прекрасним дамам. Сьогодні на подіумах можна зустріти досить незвичайні і вишукані варіанти пальто з хутряною горжеткою і рукавами. Причому горжетки закріплюються на талії ремінцем, декорованим стразами, бісером, паєтками або стеклярусом. У деяких таких моделях хутро також красується на подолах вироба. Пальто з хутряним коміром або фрагментом доповнюється чобітьми з високими халявами з натуральної шкіри або черевиками, забезпеченими високою платформою.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.