Модні тренди, що це таке?

модаЩо таке тренд в моді?

Ми часто чуємо з екранів телевізорів про те, що з’явився в світі моди новий тренд. Але що таке тренд? Що означає відповідність трендів? Далеко не кожен може правильно розтлумачити це поняття.

Трендом можна вважати певний відрізок часу, за який модний напрямок є досить актуальним. Найчастіше в світі моди трендами стають окремі речі, що належать єдиному модному напрямку.

Прихильність трендів до тимчасового проміжку.

Трендові тимчасові проміжки дуже короткі. З’являється новий модний напрямок, тенденція, що приходить на зміну вже існуючого тренду. Як правило, поновлення в світі моди відбуваються посезонно, і збігаються зі світовим заходом – як випуск дизайнерських колекцій.

Тренди вельми мінливі і швидко забуваються. Зверніть увагу, що ті речі, які були модні в минулому сезоні, що не будуть залишатися актуальними і в нинішньому. Так що конкретно ми можемо називати трендом?

В першу чергу – це модний напрям в загальних рисах, і всі її складові деталі. Наприклад, дизайнер зі світовим ім’ям випускає нову колекцію, а її складові – туфлі, човники, светри, спідниці, будуть називатися трендами цього сезону.

Можна сказати, що тренд визначається світом моди на конкретний час доби. Тут має значення кожна деталь, поєднання кольору, орнамент, модель, включаючи, безумовно, і матеріал, з якого пошита річ.

Певна увага приділяється безпосередньо кольоровій гамі. Якщо для одного сезону будуть прийнятними і бажаними більш насичені і яскраві тони, то в наступному сезоні колірна гамма буде більш спокійною, витриманою. Те ж саме правило стосується і вибору принтів та розмірів. Моделі можуть виготовлятися з хутра і натуральної шкіри з металізованими тканинами. Одяг збирається в повноцінний комплект, що складається з декількох шарів.

Більшість людей відстежують світові тенденції в моді. Однак варто пам’ятати, що моді характерно постійно змінюватися, перетворюватися, вдосконалюватися. І далеко не кожен з нас матеріально готовий до постійної сезонної зміні гардероба, адже це занадто накладно.

Але якщо бути в тренді, в прямому розумінні цього слова, то в будь-який час можна виглядати дійсно стильно і просто приголомшливо!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.