Модні тренди осені 2017 року!

posted in: Жіночий одяг | 0

Модні тренди осені 2017 року!

Зовсім скоро настане справжня осінь, тому всі дівчата задаються питанням – що одягнути цієї осені? Чим урізноманітнити свій гардероб? Які модні тренди з’явилися в цьому сезоні? На ці питання ми хочемо Вам відповісти.

Фасони одягу 2017.

У цьому сезоні стали популярні елементи одягу вікторіанської епохи такі як – кофти з повністю закритим декольте і коміром-стійкою. Виглядає справді модно і дорого. Так, саме в цьому сезоні знову стали популярні широкі плечі в пальто. Особливо помітна ця тенденція в чоловічому одязі.

Червоний колір король осені 2017.

І для початку, потрібно визначитися який колір став кольором цієї осені. У минулому році кольорами осені були сірі і бежеві, в їх різних тоннах. Однак в цьому році головним кольором став червоний, який з’являвся майже у всьому одязі на показах. Поряд з червоним активно використовуються його різновиди, такі як – цегляно-коричневий і вишневий. Світлі відтінки червоного практично не з’являлися на показах. До речі, червоний колір став трендовим не тільки в жіночому, а й в чоловічому одязі. У червоному кольорі може бути представлений будь-який елемент одягу. Від шуби, пальта і куртки, до червоного шарфа, рукавичок і взуття.

Ще одним трендовим кольором 2017 року можна вважати шоколадний і всі його відтінки. Але на відміну від червоного, шоколадний колір з’являється переважно в елементах верхнього одягу.
Також залишаються популярними прості насичені кольори такі, як бордовий, синій і зелений.

Трендові принти 2017.

У цьому сезоні на піку популярності «клітинка», яка почала набирати популярність ще навесні цього року. Принт клітинка з’являється на сорочках, брюках і навіть на взутті. Але найчастіше і найпопулярніше місце для принта «клітинка» – пальто. Так само на показах були поєднання двох видів «клітинки» одночасно. Зустрічаються як складні, так і прості принти. Тільки важливо правильно їх поєднувати, щоб не виглядати як фермер.

Поряд з «клітинкою» конкурують вінтажні принти з квітковими візерунками. Які були трендовими ще влітку цього року і які плавно перетекли в модні тренди осені 2017.

Хутро.

На показах «осінь-зима 2017» як ніколи багато одягу з хутра. Якщо порівнювати з трендами 2015-2016 років, то буде помітно, що шуби з хутра знову набирають популярність. Але на відміну від попередніх років, все частіше з’являється одяг з фарбованим хутром. Деякі фасони шуб копіюють моду п’ятдесятих років минулого століття. При цьому шуби виглядають модно.

Синтетика.

За популярністю після хутра йдуть легкі тонкі синтетичні куртки, які, на жаль не дуже практичні в нашій холодній Україні. Але вони можуть підійти на початок жовтня. Часто з’являються поєднання нейлону з льоном і вовняними тканинами, вставками із замші та інших схожих матеріалів. Також популярна у використанні вишивка.

Сумки.

Сумки осінь-зима 2017-2018 відрізняються від трендів минулого сезону. У моді сумки середнього розміру, які добре тримають форму. Розмір в порівнянні з минулим роком став менше. Мода на принти залишилася.

Взуття.

Що стосується взуття, в цьому сезоні в моду ввійшло блискуче взуття. Хто б міг подумати, що це станеться. Самим писком моди стали блискучі босоніжки. Красиво, але вкрай не практично.
Це були всі тренди осені 2017. Слідкуйте за трендами, залишайтеся яскравими і будьте модними!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.