Модні тренди 2017 року.

сорочка в офісУ кожному модному сезоні є щось особливе, тому хочеться згадати про те, що дійсно робило і робить акцент в світі моди в цьому 2017 році.

Перший, і досить жіночний тренд 2017 року – мереживо. Мереживо як ніщо інше висловить всю жіночність і невинність образу, і підкреслить всю зухвалість і сміливість. Звичайно ж, кофточка жіноча з тонкого мережива додасть образу максимум жіночності, але якщо знати, з чим її поєднувати, то така кофточка зможе стати елементом зухвалого і можливо, вульгарного образу. Наприклад, якщо одягнути напівпрозору мереживну кофточку з чорними шкіряними лосинами, і доповнити чорним кожухом, то такий образ буде виглядати зухвало, сміливо і сексуально. Ну, а якщо ж ту ж саму жіночу кофточку одягнути зі спідницею-олівець і човниками, то це буде вже зовсім інший образ – жіночний і ніжний. Все залежить тільки від того, з чим буде одягнена та сама кофточка.

Наступний тренд 2017 року – смужка. Смужка скрізь і на всьому. Яскрава, чорно-біла, вертикальна, горизонтальна. Якщо річ смугаста, то вона по праву заслуговує вважатися наймоднішою в гардеробі жінки. Поєднувати такі модні речі можна з усім, обмежень немає. Ну, а якщо, це смугастий костюм, то на вулицях точно вдасться зловити з десяток захоплених поглядів.

Так само варто згадати і тренд 2017 роки як яскраві квіткові принти. Те, що дійсно до душі кожної модниці і кожному моднику. Такі жіночі речі підійдуть як для повсякденного життя, так і для офісної роботи. Незначний принт троянди на білій жіночій сорочці кращим чином буде поєднуватися з класичними брюками або з елегантною чорною спідницею. Ну, а якщо смугасте плаття прикрасити патчами «троянд», то тільки й можна буде встигати приймати компліменти в бік свого ультрамодного образу.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.