Модні тенденції весни 2018 для жінок.

купиить блузы оптомМодні тенденції останніх років відрізняються практичністю і універсальністю як в плані стилю, так і в плані дизайнів. Вже давно модні тренди не є диктаторами моди, вони є тільки певними путівниками.

Слід пам’ятати про те, що індивідуальність понад усе. Тому ні в якому разі не можна сліпо слідувати всім модним віянням. До того ж вони змінюються надто часто, так що гнатися за всіма тенденціями практично неможливо.

Модні тренди весни 2018.

Асиметрія. Даний тренд часто комбінується з багатошаровістю. Асиметрія робить навіть самий нудний образ більш цікавим і свіжим, крім того подібні особливості крою дозволяють коригувати пропорції фігури. Можуть поєднуватися звичайні фасони з асиметрією, може бути комбінування асиметричних речей.

Денім. Денім відрізняється практичністю. Навесні 2018 року денім стане ще більш актуальним, трендовими будуть всі речі виготовлені з джинса. З даного матеріалу можуть бути виконаними як предмети гардероба, так і аксесуари, взуття. Актуальними стануть темні кольори, наприклад, темні відтінки синього, сірого, а також чорний колір. Потертості, дірки і інший подібний декор стають антитрендовими.

Принти. Актуальними будуть абсолютно всі прояви візерунків і малюнків. Найбільшою популярністю користуються квіткові і геометричні мотиви. Ці малюнки можуть виконуватися в різних кольорових варіантах. Принт може спочатку бути присутнім на тканині, а може бути вишитий або намальований. Що стосується геометричних принтів, то в моді буде смужка, клітинка і абстракція.

Обтягуючі силуети. Класика набуває нові грані, саме тому актуальними стають гольфи та сукні-гольфи. Вони повинні бути однотонними, при цьому доречна будь-яка фактура. Мають місце бути певні особливості в крої, може простежуватися асиметрія або ж декоративні елементи в кроєві.

Фактура. В тренді будуть різні фактурні матеріали, наприклад, шкіра, замша, велюр, в’язані речі та інше. Дуже популярне поєднання фактур, але варто пам’ятати про те, що поєднуватися може тільки два матеріали, при цьому колір повинен бути один.

Різнокольоровими можуть бути речі, виготовлені тільки з одного матеріалу. Мереживо втратило свою первісну популярність, але воно як і раніше виглядає дуже жіночно і ніжно. Варто віддати перевагу флористичним малюнкам і ніжним переплетенням, які роблять мереживо ще більш жіночним.

Акцент на талії. Акцентувати талію можна за допомогою ременя, пояса або крою. Дуже ефектно виглядає поєднання грубих аксесуарів і більш ніжних і повітряних матеріалів, при цьому талія візуально, здається набагато тоншою. Талію підкреслює одяг із запахом.

Незвичайні кишені. Кишені можуть бути об’ємними, при цьому вони можуть виступати не тільки як декор, але і як функціональна частина одягу. Незвичайність може простежуватися як в крої кишень, так і в матеріалі з яких вони можуть виготовлятися.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.