Модні сукні на кожен день сезону 2018.

купити платтяКупити плаття – це саме та деталь гардеробу, яка може повністю змінити образ і надати йому нові, цікаві риси: адже фасонів цього виду жіночого одягу безліч і кожен має якісь важливі особливості.

Отже, давайте ж з’ясуємо, які моделі суконь на кожен день стануть в цьому році по-справжньому трендовими.

Щільний трикотаж.

Практично всі провідні модельєри приділили увагу трикотажним платтям. Незважаючи на те, що вироби істотно відрізнялися одне від одного, загальним стало те, що майже всі вони зшиті з щільного, можна навіть сказати грубого трикотажу. Цікаво і незвично виглядають сукні до колін з фасоном «футляр» або «трапеція». Лаконічність образу надають сірі тони, лише ледь розбавлені іншим кольором, використовуються для обробки коміра і манжет. По-справжньому ошатно виглядають сукні облягаючого фасону з більш тонкого трикотажу з яскравим, але однотонним забарвленням. Подібні наряди можуть мати довжину як до коліна, так і міді. Велика частина цих суконь обходиться взагалі без декоративних деталей, а винятком стають тільки вироби з басками або воланом на грудях.

Плаття з запахом.

Абсолютно всі моделі з запахом, незалежно від тканини, довжини і декору, потрапляють в топ найбільш затребуваних фасонів 2018. Практично немає такої тканини, яка не підійшла б для цих виробів, що і було продемонстровано на світових подіумах. І сукні з щільного текстилю, прекрасно вписуються в поняття діловий стиль, і легкі літні вироби на бретельках, де запах підкреслюється ніжним мереживом, виглядають дуже стильно і жіночно. Майже всі ці моделі доповнені такою деталлю, як пояс, який може бути і тонким, і широким, і зав’язується у великий і помітний бант.

Прямі та приталені моделі.

2018 запам’ятається своєрідним змаганням між сукнями з прямим силуетом і з приталеним, що нагадує форму пісочного годинника. Відмінною рисою перших стає лаконічний фасон, в якому має бути присутня якась цікава особливість, на зразок асиметричного крою коміра, що оголює одне плече, фасону верхньої частини у вигляді бюст’є без бретелей, тонкої оборки на грудях або помітного принта. Довжина таких суконь може бути абсолютно будь-якою, в тому числі і в підлогу, так як, мабуть, саме максі довжина найкраще підкреслює переваги цього фасону. Приталені сукні мають, як правило, дуже широку спідницю з великими або дрібними складками. Досить часто на цих виробах можна побачити і масивні горизонтальні оборки.

Плаття в вигляді подовженої чоловічої сорочки.

Фасон суконь, що нагадує чоловічу сорочку, може вважатися яскравим трендом саме цього сезону, так як моделей з подібним силуетом було представлено безліч. Крім деніму, що ідеально підходить для виробів цього типу, чимало суконь виконані з м’якого трикотажу. Перевагою вільного крою є і те, що саме ці сукні чудово підійдуть жінкам з пишними формами.

Прозорість.

Білизняний стиль у всьому його розмаїтті продовжує підкорювати подіуми. Важливою деталлю 2018 стають вироби, виконані не тільки з блискучого атласу, але і більш ніжного шифону. Прозорість є особливістю цього сезону і навіть в сукнях на кожен день дизайнери вдало обіграють цю ідею, поєднуючи шифон з більш щільним мереживом. Також точним попаданням в тренд будуть і сукні з мережива з прямим силуетом насиченого чорного кольору.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.