Модні сукні літо – осінь 2016.

інтернет магазин жіночого одягуНемає такої модниці, яка б не готувалася до покупки сукні завчасно. Будь-яка майбутня вечірка для дівчини є яскравою подією і можливістю купити собі нове ошатне і унікальне плаття.
2016 рік приготував на сезон літа і осені свої інтригуючі хороше ставлення до вибору колірної гами жіночих суконь.

Найголовніше для модниць в 2016 році при шопінгу – це не купувати плаття тієї кольорової гами, яка може виявитися трендом минулих сезонів. Також важливо зробити все для того, щоб колір сукні не став звичайним і часто вживаним. Тому для початку розглянемо кольори, які тільки погіршать і зроблять образ тьмяним і нецікавим.

В їх число входять:
1. Відтінок хакі;
2. Світло синій;
3. Темний сірий;
4. Темний відтінок фіолетового;
5. Молочний, бежевий світлий;
6. Світлий коричневий.

Кожен з цих кольорів несе певне значення. Наприклад, фіолетовий колір означає депресію, бежевий – флегматизм, а хакі – стомлюваність. Модницям напевно не захочеться приміряти на себе ці душевні стани.

Важливо пам’ятати про класичні кольори, які без будь-яких трендів – це білий і чорний колір. Правильне поєднання сукні класичного кольору з яскравими аксесуарами – тільки підкреслять вишуканий смак кожної модниці.

Якщо в гардеробі залишаються сукні, які були модними в минулих сезонах, не поспішайте з ними прощатися. Підібравши до них правильні аксесуари, ви надихнетися, що б одягнути їх знову.

Розглянемо ті кольори, які влітку і восени 2016 року є і будуть, без сумніву, модними і подарують найкращі враження будь-якій модниці. До них відносяться:

1. Марсала. Цей колір в 2016 році найголовніший і основний. Його відтінок – червоний, більше бордо, на межі з коричневим.
2. Жовтий дуб. Друга його назва «верблюжий». Його відтінок – теплий сонячний. Саме він повинен бути в гардеробі переважаючим.
3. Зів’яла трава. Відтінок близький до оливкового.
4. Польова шавлія. Допоможе більший акцент і увагу сконцентрувати на крої сукні і її стилі. Відтінок коливається між сірим і зеленим. У цьому сезоні він самий універсальний.
5. Шторм. Асоціюється з холодним небом і крижаними хвилями. Відтінок сукні повинен бути максимально м’яким між блакитним і сірим кольорами.
6. Біскайська затока. Цей колір уособлює життєрадісність і яскравість, є «водною стихією» нового сезону. Його відтінок близький до смарагдового.
7. Відображення в ставку. Цей колір додасть надзвичайної розкоші образу. Асоціюється з природною чистотою і природністю. Його відтінок досить спокійний з насиченою ноткою синього.
8. Помаранчевий кадмій. Він знайомий ще з 60-70 років. Вселяє почуття оптимістичність, спокою, комфорту і затишку. Його відтінок між апельсиновим, сонячним і кораловим.
9. Кашмірська троянда. Цей колір хочеться назвати «м’якою пудрою». Його відтінок теплий, приглушений рожевий.
10. Аметистова орхідея. Самий яскравий і насичений колір із запропонованих. Його відтінок близький до бузкового, але не виглядає зухвалим або помітним. Колір такого жіночого плаття внесе динамічність в образ будь-якої модниці.

Найбільш, мабуть, інтригуючим моментом буде підбір і покупка сукні того кольору, який більшою мірою зможе підкреслити всі достоїнства будь-якої модниці. Головне не помилитися з настроєм – тоді ваше жіноче плаття буде найкращого кольору в 2016 році.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.