Модні пуховики сезону 2020.

жіночі куртки

Важко уявити сучасну жінку, в гардеробі якої не був присутній хоча б один пуховик. Довгі, короткі, що нагадують елегантне пальто або, навпаки, в підкреслено спортивному стилі – допоможуть впевнено відчувати себе в будь-який мороз і в той же час підкреслять красу і жіночність їх власниць. Дизайнери, які створили колекції нинішнього сезону, постаралися врахувати всі переваги і внесли цікаві нововведення, які зробили пуховики цієї зими, по-справжньому модними.

Якщо говорити про провідні кольори, то крім традиційного чорного кольору, модними вважається вся палітра коричневого, а також такі ніжні кольори, як рожевий, фіолетовий і ліловий. Незважаючи на непрактичність, в модних колекціях представлено дуже багато пуховиків білого кольору, який навіть при відсутності великої кількості декоративних деталей вигідно виділить їх власниць з натовпу. Для жінок, що прискіпливо звертають увагу на прикраси і додаткові елементи, варто відзначити, що головними знахідками сезону стали всілякі комбінація тканини і хутра. Хутром облямовані не тільки манжети і капюшони, але ще і кишені. Також хутро можна побачити на будь-яких частинах виробів, до того ж іноді подібні вставки свідомо розташовані асиметрично. До актуальних деталей відносяться досить великі металеві блискавки і великі блискучі гудзики. Взагалі глянцеві поверхні знову в моді і пуховики з блискучої тканини знову знаходяться на піку. Крім гладких виробів, в представлених колекціях присутня велика кількість стьоганих пуховиків. Особливо це помітно в куртках, виконаних в стилі оверсайз або з А-образним силуетом. Довжина стьоганих пуховиків може бути як тільки до середини стегна, так і до самої підлоги. Зрозуміло, ті хто віддає перевагу пуховикам без додаткового обсягу, знайдуть цікаві моделі, що підкреслюють талію, але все ж в сезоні 2020 чітко простежується тенденція до збільшення обсягу. Приталені моделі минулого сезону поступилися місцем прямим силуетам незалежно від довжини.

Неважко відзначити і інтерес дизайнерів до форми комірів: вони, як правило, великі і виконані або з хутра, або з тканини з іншою фактурою. Подібний прийом допомагає зробити саме коміри найбільш помітною частиною вироба. Не залишили без уваги модельєри і крій рукавів. Об’ємні широкі рукави також стовідсотково потрапляють в модні елементи. У той же час знаходяться в тренді пуховики з укороченими широкими рукавами або взагалі без них.

Що ж стосується силуету, то крім прямого, варто виділити вироби у формі кокона, тобто з досить пишною верхньою частиною, але завужені донизу. Чи не здає свої позиції і асиметрія. Асиметричний поділ, комір в формі трикутника, що застібається на плечі, або просто блискавка, розташована збоку – головні модні деталі цього виду одягу сезону 2020.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.