Модні принти жіночого одягу нинішньої зими.

принтиМодні принти нинішньої зими.

У світі моди, як і в світі тварин, все має своє чітко виражене забарвлення. Прінтовані тканини завоювали широку популярність завдяки своїй комбінаторності, яскравості та оригінальності. Кожен дизайнер так і норовить випустити свій особистий принт, а любителькам цікавих рішень залишається тільки радіти і бажати коханому кутюр’є ще довгої і плідної діяльності. Що ж приніс із собою новий сезон моди і яке забарвлення одягу може бути цієї зими, про все це далі.

Досить сміливий і незвичайний тренд цієї зими – принт з дитячих малюнків і акварелей. Нікого давно не здивуєш перенесеними на тканину полотнами великих майстрів, а ось дитяча творчість – це очевидна знахідка. Дуже зворушливі й щирі забарвлення одягу прикрасять собою навіть самий строгий костюм, додадуть власниці легкості й безпосередності. Чого ще можна чекати від кісті юного художника.

Не менш популярні в цьому сезоні і старання графічних дизайнерів. Сміливі графічні принти на одязі вже котрий сезон крокують по подіуму набираючи все більшої популярності серед поціновувачів великої моди. Дуже вдала графіка для тих, кому хочеться, щось приховати або навпаки підкреслити Грамотно підібраний принт може творити дива із зовнішнім виглядом. Просто космічні наряди створюють собою оптичні ілюзії, так приємно дивують всіх навколо.

Ну і звичайно, класика в одязі не здає своїх позицій. Шотландська «гусяча лапка» так міцно проникла в світ моди, що тепер її звідти ну ніяк не можна прибрати, та й не хочеться. Полюбився цей візерунок і в діловому стилі і в кокетливих сукнях. Все-таки, трохи заспокоює «гусяча лапка» будь-який образ, робить його більш стриманим і строгим.

Ну і як без розв’язною завзятою клітини. Подарована все тієї ж Шотландією, клітина так і тягне на пригоди. Такий собі «шкільний», підлітковий стиль дуже вдало зіграє цієї зими. Одягаючи на себе картате пальто або сорочку, дуже складно залишатися в тіні. Так і тягнеться душа до світла і вільного вітра.

А оскільки, чимось потрібно розбавляти білизну прихожого сезону в моді максимально яскраві і активні принти. У цьому сенсі незамінною стає етніка в одязі. Ідеально етнічні візерунки поєднуються в стилі бохо, який в зимовому сезоні на вершині всіх тенденцій. Чим яскравіше образ, чим незвичніше забарвлення, тим більше гарантований успіх. Бохо відкриває нові грані моди, розсуваючи межі дозволеного, а етніка відкриває нові грані богемного стилю. Головне правило наступаючого сезону – більше фарб на палітру!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.